Іменини Регіни — день Ангела Регіни

Регіна – втілена пунктуальність і акуратність. Не виносить самотності, любить складну роботу. Варто Регіні зайняти будь-яку командну вахту – і колектив незабаром починає працювати як годинник. Обдарована багатою уявою, ім’я Регіна найбільше любить подорожувати, обов’язково з фотоапаратом чи кінокамерою. В одному з таких подорожей вона, не виключено, познайомиться з майбутнім чоловіком. Їх роман триває недовго, завершуючись скромною весіллям. Шкода, що сімейний корабель може піти до дна за нетерпимості дівчата з ім’ям Регіна до недоліків обранця.

Вона лідер і на роботі, і в сім’ї. Часто на цьому ґрунті можуть виникати конфлікти, так як у чоловіків вона собі вибирає тільки сильних чоловіків. Її підкорить тільки успішний і заможний чоловік. Регіна прекрасна господиня, вміє готувати, створити в будинку затишок і містити в чистоті. Але найчастіше в шлюбі їй не щастить. Якщо щось не ладиться — відразу ж розлучається і дітей виховує самостійно.

Доля: Ім’я Регіна відрізняється дуже сильною енергетикою, і чималу роль в цьому відіграють його краса, звучність і рідкість. Воно передбачає у своїй господині такі якості, як самолюбство, самовпевненість, незалежність, рухливість і рішучість, – словом, це дійсно «царський» ім’я, і воно якраз являє собою той рідкісний випадок, коли енергетика імені збігається з конкретним значенням слова.

Святі: Св. мучениця Регіна (іменини 7 вересня).

День Ангела Регіни

Ім’я Регіна у перекладі з латинської мови означає «цариця». Є також варіанти перекладу як «королева». Це ім’я зародилось в Стародавньому Римі і спочатку надавалося дівчаткам як загальновідомі наречений Діви Марії, таких як Regina Angelorum («цариця ангелів») та Regina Coeli («цариця небесна»). Пізніше ім’я набуло алегоричне тлумачення і стало даватися довгоочікуваним продолжательницам роду. Своїй власниці воно обіцяло матеріальні блага, праведність, аристократичну красу, всілякі таланти, духовні багатства і визнання громадськості. Предки свято вірили, що ім’я Регіна є символом великого призначення і щасливої долі.

Регіна Іменини за Церковним Календарем

7 Вересня – Регіна, мучениця


Залишити відгук