Іменини Раїси — день Ангела Раїси

В характері у Раїси присутні деякі чоловічі риси. Це такі риси, як залізна сила волі, витривалість, працездатність. Коли Раю виходить заміж, вона стає відмінною господинею. Вона добре готує, вдома у неї завжди чисто. Дітей і чоловіка дуже любить. Вона дбайливо ставиться до сімейного бюджету, всі його кошти вона витрачає оптимально, купує все тільки найнеобхідніше. Не має звички кидати гроші на вітер. У неї в родині не буває конфліктів, так як вона неконфліктна людина.

Доля: Раїсі властиві почуття впевненості в собі, самостійність у прийнятті рішень, здатність постояти за себе самими рішучими діями. До людей ставиться доброзичливо, на життя дивиться тверезо.

Святі: Раїса Олександрійська (іменини 18 вересня).

День Ангела Раїси

З давньогрецької мови – легковажна, безтурботна, покірна, поступлива, легка. Іменини Раїси восени. Сучасна Раїса не виправдовує цієї характеристики. Вона хороша господиня, смачно готує, практична, дуже економна. Ніколи не займає грошей. У неї завжди на все вистачає.

Правда, її чоловіка часом дратує її «скупість», але він терпить до пори до часу. Буває, що чоловік залишає Раїсу без видимих причин, адже дім – повна чаша, вони не сварилися, навпаки, буквально сюсюкали з театральними поцілунками. І раптом: трахти-барахти – і сім’ї немає.

Раїса згодом рідко виходить вдруге заміж Вона самостійно (і добре) виховує дітей. Адже Раїса, хоч і скупувата, але інтелігентна, начитанна, лагідна в стосунках з протилежною статтю. Тому сучасним «розкутим» чоловікам з нею нудно. Вона дуже чистоплотна для них – і зовні, і внутрішньо. Працює Раїса найчастіше секретарем причому ідеальним. Шеф її цінує. Вона надає «дворянський» шарм адміністратора, що добре впливає на відвідувачів.

Буває і інший тип Раїси – спокійною, лагідною, безмежно доброї жінки – у всьому і до всіх. Ви ніколи не почуєте її роздратованого голосу, не побачите її розгніваної. Це не по ній. У неї гарний чоловік, чудові діти, які обожнюють своїх батьків і пишаються ними.

Раїса Іменини за Церковним Календарем

18 Вересня – Раїса (Іраїда) Олександрійська, Антинопольская, мц., дева6 Жовтня – Раїса (Іраїда) Олександрійська, Антинопольская, мц., діва


Залишити відгук