Іменини Рафаїла — день Ангела Рафаїла

У цього чоловіка дуже розвинена інтуїція, що межує з провидінням. Його не можна назвати трудоголіком. Роботу він зазвичай робить ривками. Може забути про прийняте рішення. Йому не вистачає стабільності. Рафаель добре ерудований і інтелектуально розвинений. В якості професії йому чудово підійде такі спеціальності як журналіст, актор або письменник. До фізичної роботи він не пристосований. Рафаель комунікабельний, вміє знаходити спільну мову з незнайомими людьми. Його наполегливість нерідко призводить до створення конфліктів. Розчаровуючись в чому-небудь, сильно переживає. При цьому може вести себе дуже награно.

Велика увага Рафаель приділяє своєму зовнішньому вигляду. Він піклується про свою зовнішність, намагається завжди виглядати привабливо. Такий чоловік без праці налагоджує стосунки з протилежним полом. Завжди красиво доглядає. Шлюб зазвичай вступає пізно. Одружившись, Рафаель стає хорошим чоловіком і батьком. Терпить непростий характер своєї дружини. Прагне до сімейного благополуччя. Часто відчуває брак уваги. Моральні принципи для нього перш за все.

Доля: Особливістю імені Рафаїл є схильність до контакту. Рішення приймаються тільки на основі самого всебічного і глибокого аналізу будь-якої ситуації. Одномоментні вигоди в розрахунок не приймаються. Перевага віддається довгострокових відносин і зобов’язаннями, як у діловому, так і в особистому плані.

Святі: Архангел Рафаїл (іменини 21 листопада).

День Ангела Рафаїла

Рафаель — ім’я одного з семи архангелів, архангел-зцілитель, який оберігає і захищає людей і звірів, здатний виліковувати їх, тому архангел Рафаель вважається покровителем лікарів і фармацевтів. Від імені Рафаель (Рафаїл) утворено жіноче ім’я Рафаїла (Рафаела, Рафаелла).

Рафаїл Іменини за Церковним Календарем

27 Лютого – Рафаїл, святитель, епископ19 Червня – Рафаїл Шейченко, преподобноісповідник, ієромонах /новомуч./22 Червня – Рафаїл Шейченко, преподобноісповідник, ієромонах /новомуч./3 Вересня – Рафаїл Момчіловіч, преподобномученик, игумен21 Листопада – Архангел Рафаил11 Грудня – Рафаїл Тюпин, преподобномученик, ієромонах /новомуч./


Залишити відгук