Іменини Прохора — день Ангела Прохора

Він закриває очі на дрібні їхні гріхи, а ось нечесність, обман суворо наказует. У гніві ім’я Прохор страшний, не дай бог йому заперечувати: відразу вдасться до рукоприкладства, хоча через деякий час почне каятися і навіть принижуватися у вибаченнях. Йому незмінно супроводжує удача. Прохор має всі шанси зробити блискучу кар’єру, якщо він точно визначиться у своєму виборі.

Дружину Прохор вибирає собі ставну, красиву і все життя мучить її ревнощами. Домочадці побоюються крикливого Прохора, особливо сини, для яких він (навіть до старості!) — непохитний авторитет. Дратівливий, не дуже товариський, але привабливий чоловік, ревнивий, значення імені приймає все близько до серця.

Доля: Енергетика імені Прохор дуже сильна і поєднує в собі замкнутість, твердість і емоційність, що, погодьтеся, навряд чи можна назвати особливо сприятливим поєднанням..

Святі: Прохор Пшинский (іменини 28 січня), Прохор Печерський (іменини 23 лютого), Апостол Прохор (іменини 10 серпня).

День Ангела Прохора

Ім’я Прохор має грецькі корені, в перекладі з цієї мови означає «керуючий хором», а також існує варіант перекладу «той, хто перед хором». Ім’я Прохор згадується в Новому Завіті: так звали одного з апостолів від сімдесяти. Це ж ім’я в миру носив засновник і покровитель Дивеевской жіночої обителі Серафим Саровський. Ім’я Прохор згадується як у православних, так і католицьких святцях.

Прохор Іменини за Церковним Календарем

17 Січня – Прохор, сщмч., єпископ, Никомидийский (70 ап.). [з 7 дияконів, учень ап. Іоанна Богослова]28 Січня – Прохор Пшинский, прп.23 Лютого – Прохор Печерський, Лебедник24 Квітня – Прохор (Михайлов), мч. /новомуч./10 Серпня – Прохор, сщмч., єпископ, Никомидийский. [з 7 дияконів, учень ап. Іоанна Богослова]8 Жовтня – Прохор, сщмч., єпископ, Никомидийский. [з 7 дияконів, учень ап. Іоанна Богослова]11 Жовтня – Прохор Печерський, Лебедник


Залишити відгук