Іменини Порфирія — день Ангела Порфирія

Порфий може реалізувати свої здібності у всіх сферах, пов’язаних з громадським увагою, будь то сцена, політика або туризм. З нього може вийти прекрасний менеджер, керівник або актор. Порфий не схильний до тихого і непомітного праці. Він вміє заводити потрібні знайомства, обертатися в товаристві і добиватися успіхів.

З усіма знайомими жінками зазвичай веде себе однаково, з-за чого ті думають, що його серце зайняте. Супутницею його життя зазвичай стає проста, поступлива, скромна жінка, не позбавлена господарських талантів. Для чоловіка на ім’я Порфирій мають велике значення її охайність і любов до землі, яка властива йому самому. Робота в городі і саду служить для Порфирія справжньою віддушиною. Він є прекрасним господарем — винахідливим, турботливим, невгамовним. Свої знання і досвід він із задоволенням передає синам, своєї надії і гордості.

Доля: Ім’я Порфирій симвлизирует схильність людини до безперервного руху. Порфирій – ідеальний чоловік і господар.

Святі: Преподобний Порфирій, єпископ Гази (іменини 11 березня), святий мученик Порфирій (іменини 22 листопада).

День Ангела Порфирія

Чоловіче ім’я Порфирій походить від грецького слова «порфір», яке означає «багряніца», «багряний», «червоний». Воно потрапило на територію нашої країни як християнське і довгий час було досить поширеним. Іменини за православним календарем Порфирій відзначає кілька разів у році.

Порфирій Іменини за Церковним Календарем

23 Лютого – Порфирій Антіохійський (Писидийский), мч.24 Лютого – Порфирій, прп.1 Березня – Порфирій Кесарійський (Палестинський), мч.2 Березня – Порфирий11 Березня – Порфирій Газский, архиепископ28 Вересня – Порфирій Ефесский, мч.. [іже з лицедіїв]17 Листопада – Порфирій, мч.22 Листопада – Порфирій, мч.27 Листопада – Порфирій (Колосовський), сщмч., ієрей /новомуч./2 Грудня – Порфирій (Гулевич), сщмч., єпископ Сімферопольський /новомуч./7 Грудня – Порфирій Стратилат, Олександрійський, мч.14 Грудня – Порфирій, патріарх Антіохійський


Залишити відгук