Іменини Палажки — день Ангела Палажки

Крім того, Пелагея добра, весела, жива. Вона вміє радіти життю і відрізняється безпосередністю у цих проявах. Але не подумайте, що вона бесхарактерна або сором’язлива. Ця жінка впевнена в собі, вміє чітко йти до мети, правда, терпіння їй вистачає далеко не завжди. Здатна до самопожертви, але схилити її на свою сторону буває непросто. Пелагея розумна і практична, але їй бракує фантазії, уяви і винахідливості. Ситуацію часом посилює нездатність стійко приймати удари долі, дуже близько все беручи до серця. Відраду вона шукає переважно в роботі, хоча професію вибирає, що не передбачає якихось особливих фізичних або нервових зусиль.

Доля: Носителька такого рідкісного, старовинного імені, як Палажка, ніколи не буде до кінця зрозуміла оточуючим. Незважаючи на всю свою відкритість і чесність, Пелагея вміє зберігати якусь загадковість. Не терпить брехні, лукавства, лицемірства.

Святі: Пелагія Тарсийская (іменини 17 травня та 20 жовтня).

День Ангела Палажки

Ім’я прийшов із Стародавньої Греції. Святою покровителькою є преподобна Пелагея. Вона жила в місті Устюг. Вона була покликана Богом служити людям через тяжкий подвиг зречення від розуму — вищого дару Божого людині. Пелагея Устюзький юродиву Христа ради була родом з міщан. Вона втратила чоловіка і жила вдовою з двома дітьми. Кожен день вона піддавала своє тіло муках. Спала вона на голих дошках, їла тільки те, що подавали їй добрі люди, а гроші віддавала жебраком. Люди шанували її як молитовницю і подвижницю. Якщо захворів чоловік, то йшли до блаженної Пелагеї і просили помолитися про хворого. Завдяки її молитвам хворий одужував.

Для Палажки характерні такі особистісні якості як нерішучість і в теж час сильна воля. У неї складний і суперечливий характер. Дівчина часто буває замкнутою. Варто відзначити, що Пелагея по своїй суті цілеспрямована людина, якій притаманні спокій і надійність. Незважаючи на зовнішню флегматичність, Пелагея може проявляти себе досить активно. Особливо це стосується тих випадків, коли зачеплені інтереси дівчини. У таких ситуаціях вона завзята і наполеглива.

Крім того, слід зазначити меркантильність Палажки. Вона прагне заробляти гроші. Закінчивши університет, така дівчина частіше вибирає собі роботу не за фахом. Дівчина схильна до постійного самоаналізу, але висновки з своїх міркувань робить рідко. Зазвичай інтелект, інтуїція і начитаність власниці цього імені рідко виходять за середньостатистичні показники. Часто Пелагея здійснює вчинки, слідуючи яким-небудь стереотипам. В роботі у неї хороші взаємини з колегами. Дівчина не намагається себе якось виділити на тлі інших. Вона схильна вибирати собі професію, що не має відношення до серйозних моральних і фізичних перевантажень.

Пелагею необхідно займатися справою, яка залишає час на вирішення особистих проблем. Вона легко пристосовується до різних обставин. Недолік терпіння і невміння доводити розпочату справу до логічного завершення заважають Пелагею піднятися по кар’єрних сходах. Будинки Пелагею подобається проводити вільний час за переглядом спортивних телевізійних передач і мультфільмів. Часто вона займається вирощуванням квітів на дачі. Цей процес приносить їй задоволення. Пелагея наділена практичним розумом.

Їй притаманне вроджене почуття порядності. Деякі представниці цього імені не тільки милосердні, але і здатні на самопожертву. Їй нелегко даються невдачі і розчарування, тому може проявляти себе як мстивий і злопам’ятний чоловік. Вона може бути провокатором конфліктних ситуацій. Пелагея – не впевнений у власних силах людина. Що відбивається на її поведінці і моральному стані. Щоб позбутися власних комплексів, Пелагеї необхідно затвердитися на якому-небудь поприщі. Вона не любить фантазувати і часто замикається в собі.

Пелагея Іменини за Церковним Календарем

12 Лютого – Пелагія Дивеевская (Серебренникова), Христа заради юродивая5 Квітня – Пелагія, мц.17 Травня – Пелагія Тарсийская, мц., дева26 Червня – Пелагія (Рідко), прмц., черниця /новомуч./30 Червня – Пелагія (Балакірєва), мц. /новомуч./20 Жовтня – Пелагія Тарсийская, мц., дева21 Жовтня – Пелагія Антіохійська, Оливна, Палестинська, прп.. [подвизавшаяся в чоловічому образі]; Пелагія Антіохійська, мц., діва. [учениця сщмч. Лукіана Антіохійського]3 Листопада – Пелагія (Тестова), прмц. /новомуч./


Залишити відгук