День Народження 17 Серпня: Знак Зодіаку — Лев

Розумні, здібні, наполегливі Леви, що відзначають 17 серпня свій день народження, точно знають, чого хочуть, і вміють цього домогтися. Не дивно, що ви гаряче відстоюєте свою точку зору і багато часу витрачаєте на те, щоб переконати інших у цінності своїх уявлень. Ви володієте талантом виключати зі свідомості сторонні думки і повністю зосереджуватися на поточному завданні. Всі свої знання ви зводите у систему, щоб уникнути плутанини і невизначеності.

Найбільшу небезпеку для тих, хто народився 17 серпня, представляють хвороби, викликані подавляемой агресією. Якщо народжені в цей день не зуміють впоратися зі спалахами буйного темпераменту, вони ризикують отримати виразку шлунка або навіть злоякісні пухлини всіх видів. Цим людям рекомендуються всі види діяльності, які відкривають для них світ, — групові фізичні вправи, прийом їжі в хорошій компанії, соціальна активність всіх видів. На усі форми депресії (які часто є наслідком якого душить гніву) слід реагувати як можна швидше. Однак медикаментозні засоби тут не підійдуть.

Народжені 17 серпня володіють вибуховим імпульсивним характером. Їм наче передається висока напруга тих, хто народився напередодні, але на відміну від останніх вони по-справжньому стурбовані тим, щоб керувати життєвими шоу. Тим не менше їхнє прагнення до панування грунтується на стійкій приземленості, здатної кілька погасити їх динамічну енергію, яка б’є через край. Народжені в цей день звикли верховодити в усьому, аж до самих незначних дрібниць, тому вони не зазнають навіть натяку на неслухняність з боку оточуючих — чи то рідні, знайомі або партнери по бізнесу. Однак коли оточуючі влаштовують бунт, не в силах переносити наджорстокий контроль, встановлений цими людьми, народжені 17 серпня, позбувшись звичного стилю взаємин, можуть потрапити в серйозну біду, яка нерідко закінчується нервовим зривом, що вимагає тривалого лікування в повній ізоляції від суспільства.

Знак Зодіаку 17 Серпня — Лев

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку відноситься до групи Вогняних знаків, які володіють наступними якостями: талановитість, великодушність, прихильність, покровительственность, незлобивість.

Планета Управитель: Сонце. Зумовлює індивідуальність, самореалізація. Сонце — покровитель для всіх чоловічих професій і жінок, професії яких пов’язані c самореалізацією. Планета у вигнанні – Уран. Її Леви можуть подякувати за брак незалежності, а також залежність від оцінок оточуючих.

17 серпня панує Лев. Представники знаку, народжені в цей день, оригінальні в діях і думках. Вони не всім зрозумілі, але і не прагнуть оточувати себе послідовниками. Леви, які народилися 17 серпня, індивідуалісти. Чужу думку їх мало цікавить. Турботу і участь Леви виявляють лише в сім’ї та вузькому колі друзів. Всіх інших вони спонукають протистояти неприємностям власним прикладом. Лев, народжений 17 серпня, готовий допомогти. Але він ніколи не попросить про допомогу сам.

Як це не парадоксально, народжені 17 серпня іноді демонструють досить спокійний і навіть схильний до усамітнення характер, а також сильне бажання захистити своє приватне життя від нескромних поглядів дозвільно любопытствующей публіки. Поза роботи або громадських заходів вони воліють, щоб їх залишили у спокої. Хоча часом деякі з них проявляють несподіваний для оточуючих інтерес до спілкування — навряд чи їх можна назвати буйними эксгибиционистами, так як вони ніколи не витрачають свою енергію на великі аудиторії. Володіючи певною витонченістю і шармом, народжені в цей день отримують неабияке задоволення, знаючи, що подобаються іншим, але все ж краще тримати тих, хто прагне до більш тісного контакту з ними, на відстані витягнутої руки.

Народжені 17 серпня люблять посперечатися, причому, навіть відчуваючи власну неправоту, вони все одно вперто будуть продовжувати відстоювати завідомо неправдиві істини. Вони будуть страждати, посипаючи голову попелом, каючись у допущеної запалу, але ніколи не принесуть свої вибачення тим, хто вільно чи мимоволі постраждав від надмірної імпульсивності. По-своєму шкодуючи цих людей, друзі намагаються прощати їм різкі слова і вчинки, але бувають моменти, коли народжені в цей день можуть грунтовно вичерпати терпіння. Багато проблем народжених 17 серпня пояснюються тим, що з допомогою відчайдушної бравади вони намагаються позбутися від болісного комплексу власної неповноцінності, що розвивається в дитинстві.

У перехідному віці зазвичай їм важко порозумітися з одним із своїх батьків (часто того ж статі), якого одночасно і ненавидять і обожнюють. Крім того, народжені в цей день начисто позбавлені здатності аналізувати, що відбувається, тому, коли їх осягають нещастя, вони моментально опускають руки, начисто забуваючи про те, що навіть з негативних подій можна отримати корисний досвід, який може стати в нагоді надалі. Головне завдання цих людей, мабуть, полягає в тому, щоб заспокоїти вітер до того, як він перетвориться на ураган. Приборкання власних почуттів допоможе їм не тільки знайти себе, але і знайти гідне застосування тим різнобічним талантам, що були спочатку закладені в них задовго до появи на світ.

Чоловік Лев — народився 17 Серпня

Чоловіки, які відзначають день народження 17 серпня — відрізняються наступними характеристиками: такий чоловік — творчий, добросердечний, ніжний, лояльний. Чоловік, народжений під знаком Лева, настільки власник, що часом готовий йти напролом заради коханої жінки. Він ніколи не стане тихо страждати і шкодувати про втрачені можливості – Лев завжди діє активно і часом агресивно.

Жінка Лев — народилася 17 Серпня

Жінки, народжені 17 серпня, характеризуються такими відзнаками натури: така жінка сильна, впевнена, виключна, яскрава. Жінки-Леви – протиріччя натури, сила і гордість яких входить в резонанс з сентиментальністю і потребою в любові і захоплення. Жінка-Лев майже на фізичному рівні потребує не просто уваги, але в любові на грані фолу, зречення, жертовності і бажання партнера розчинитися в її інтересах.

День Народження 17 Серпня

17 серпня народжуються працьовиті люди. У них прекрасний характер. Вони добрі, скромні, м’які та лагідні. Здавалося б, від життя Леви можуть отримати все, що захочуть, для цього є всі задатки і здібності. Але їм потрібно змінити характер. Необхідно стати твердіше, частіше брати ініціативу в свої руки і не боятися відповідальності. Якщо вони не захочуть змінюватися, їх чекає складна життя, позбавлене радощів. Ті, хто народився в цей день, будуть змушені працювати, не покладаючи рук, при цьому отримувати мінімальну зарплату. Дуже цінним буде народженим 17 серпня вчитися вирішувати проблеми, а не тікати від них. Вони повинні знаходити шляхи, щоб отримати максимальну вигоду від виконаної роботи. Варто бути більш відповідальними і передбачливими.

Ті, хто з’явився на світ 17 серпня знак зодіаку Лев, не люблять бути лідерами. Їм важко знаходитися у великому колективі, кількість людей їх лякає. Вони всіляко уникають галасливих компаній і громадських заходів. Ці люди не люблять, коли їх особі приділяють занадто багато уваги. Левам, народженим в цей день, простіше знаходитися в стороні. Вони стають приємними співрозмовниками тільки у вузькому колі друзів і знайомих. Народженим 17 серпня знак зодіаку Лев, дуже важливо, що про них думають оточуючі. Вони завжди стежать за своїм зовнішнім виглядом, володіють високими манерами поведінки. Їм подобається проводити бездоганне враження на інших людей. Природа наділила їх чарівністю та харизмою, які вони можуть використовувати для реалізації своїх планів. Якоюсь мірою вони впливають на оточуючих.

На перший погляд люди, які народилися 17 серпня, здаються милими і добрими. Але насправді це не так. У них непростий характер. Вони запальні і непередбачувані. З-за їх необдуманих слів і дій можуть страждати люди. При цьому Леви ніколи не визнають свою провину, будуть впевненими у своїй правоті. За своїм складним характером ці люди приховують власну невпевненість та комплекси. Агресія в їх поведінці спровокована слабкістю. Більшість проблем Львів народилися 17 серпня пов’язано з їх емоційною нестабільністю. Гнів, який вони посилають на оточуючих, може обернутися проти них. Ці люди люблять сперечатися. Доводити власну правоту будуть до останнього. Навіть якщо вони не праві, вони ніколи не визнають свою провину. З-за того, що їм непідвладні власні емоції, вони можуть потрапити в лікарню з нервовим зривом і лікуватися тривалий час, перебуваючи в повній ізоляції. Їм потрібно позбавлятися від своєї дратівливості, вчитися контролювати емоції.

Своє особисте життя, народжені 17 серпня, ніколи не виставляють на показ. Вони будуть приховувати її від цікавих очей всіма можливими методами. У родині ці люди найчастіше стають тиранами. Народжені 17 серпня знак зодіаку Лев, будуть у всьому контролювати своїх членів сім’ї. Від них нічого неможливо приховати. В деяких випадках життя з ними стає нестерпним. Це пов’язано з комплексами, які Леви отримали в дитинстві. Їм було дуже важко зрозуміти батьків. Не дивлячись на добре ставлення до них, деколи ці люди їх ненавиділи. Будь-які проблеми виводять їх з колії, у них одразу падає настрій і впевненість у собі. Їм важко витягти урок з відбуваються ситуацій.

Любов і Сумісність

Щедрий і люблячий, в близькому союзі ви вмієте і вимагати, і виявляти розуміння. Хоча від партнера ви чекаєте сталості, потреба в яскравих враженнях іноді схиляє вас до флірту. Тим не менш у довготривалому союзі з відповідним людиною ви стаєте надійним і надзвичайно відданим коханим.

Найкращі стосунки у Львів складаються зі знаками, керованими стихією Вогню, – Левом, Овном і Стрільцем. Найкраще знак Лева поєднується з Близнюками – обидва яскраві, сильні та незалежні, а їх союз тримається на самому міцному фундаменті – взаємних інтересах і вмінні відчувати один одного. Також хороші перспективи у відносинах з Вагами – витончені естети Ваги і яскраві лідери Леви часто створюють дуже благодатні для обох спілки. Вірогідний союз з абсолютною протилежністю Лева — Водоліями, якщо останні зможуть змиритися з роллю підлеглого. Не дуже вдалий союз чекає Лева і Скорпіона і зовсім невдалий – з Биком: обидва є фіксованими знаками, де править бал впертість і небажання поступатися.

Робота і Кар’єра

Ці люди відрізняються харизмою і особливим шармом. Вони стали неординарними особистостями. Народилися 17 серпня відрізняють доброта, терпіння, милосердя. Вони гармонійні, переважно спокійні, можуть стоїчно переносити усі життєві негаразди. Це говорить про величезну силу духу, своєрідний стрижень, який не дозволяє згинатися особистості під ударами долі. Народилися 17 серпня вміють зосередитися на діяльності. Вони роблять це легко і з задоволенням. Повна зануреність в рішення задачі дозволяє домагатися вражаючих результатів у творчості і професійної діяльності.

Відмінними рисами людей, що народилися 17 серпня, є щедрість, надійність, стабільність. Вони не схильні вередувати. Але при цьому народжені 17 серпня люблять посперечатися. До людей, які не згідні з їх думкою, відчувають ворожі почуття. Представники знаку вибирають 2 види роботи: суспільну, де треба бути постійно на виду, або прямо протилежну. Це обумовлено різними пріоритетами. Один Лев жадає слави, лідерства, визнання. Інший воліє усамітнення, тишу, спокій і визнання у вузьких колах присвячених.

Здоров’я і Хвороби

Небезпеку для представників знаку представляють захворювання, спровоковані придушенням агресії. Леви схильні до психічних розладів. Крім того, представники знаку нерідко страждають від виразки шлунка, отриманої на нервовому грунті. Не застраховані вони від утворення злоякісних пухлин. Кращими превентивними заходами у боротьбі за здоров’я є помірні фізичні навантаження для випліскування надлишкової енергії та гармонізація тіла і духу.

Доля і Удача

В цей день народжуються скромні, працьовиті люди з легким характером. Вони добродушні і благородні, у них багато друзів. Вони могли б стати щасливими, уникнувши багатьох труднощів, але їм властиве коливатися в найвідповідальніші моменти, коли необхідно приймати рішення. Внаслідок цього вони часто втрачають чудові можливості. Їм необхідно навчитися бути більш впевненими, не боятися брати відповідальність на себе, коли це потрібно для їхнього ж блага. Інакше, періодично випускаючи удачу, вони все життя будуть заробляти на життя важкою працею, постійно виправляючи свої помилки.

Поради Левам, Народженим 17 Серпня

Самовідданість Лева – не найкращий супутник в професійній діяльності. Представнику знака необхідно пам’ятати про користь повноцінного відпочинку. Стримайте свою активність, коли це необхідно. Використовуйте час простою для вивчення особистих мотивацій; краще дізнайтеся самих себе. Поспостерігайте за собою в повсякденному житті, і навчіться пізнавати ранні попереджувальні сигнали руйнівного гніву. Намагайтеся легше ставитися до всього. На свіжу голову куди краще вирішувати актуальні завдання.


Залишити відгук