Іменини Парамона — день Ангела Парамона

Люблять подорожувати, часто займають відповідальні пости. Не зверхники і не вважають для себе негожим радитись з близькими. З них виходять хороші інженери, програмісти, художники, фотографи, електрики, юристи. У шлюбі щасливі. Серед захоплень Парамона — симфонічна музика, малювання, лижні прогулянки, породисті собаки.

З жінками здебільшого він сором’язливий і сором’язливий і практично ніколи не бере ініціативу в свої руки. Натомість, одружившись, розслабляється і стає іноді навіть занадто самовпевненим. Хоча господар і чоловік з нього непоганий: Парамон любить створювати домашній затишок і піклуватися про близьких, радиться з ними в прийнятті важливих рішень.

Доля: Чоловік з таким ім’ям – досить успішним у житті. Його шлюб завжди складається щасливо, а особисті якості допомагають впевненому просуванню по службовій драбині.

Святі: Парамон Віфінській (іменини 12 грудня).

День Ангела Парамона

Це ім’я родом із Стародавньої Греції. Переклад його дуже обнадіює, напевно, всіх дружин і матерів Парамонов, тому що на нашому мовою він звучить як «вірний», «твердий», «надійний», «стійкий». І слід сказати, що ці значення знаходять своє втілення в характері Парамона.

Парамон Іменини за Церковним Календарем

26 Серпня – Парамон, прп.12 Грудня – Парамон Віфінській, мч.


Залишити відгук