Іменини Памфіла — день Ангела Памфіла

Памфил дуже любить своїх друзів, намагається у всьому допомагати їм у важких ситуаціях на нього можна покластися. Справедливість для Памфіла — одна з найголовніших цінностей у житті. Тому він завжди намагається боротися за правду, але за таку, якою він її бачить. Памфил любить подорожувати, часто обирає професію, яка пов’язана з постійними поїздками і пересуваннями. Втім, він може стати і людиною. який розповідає про подорожі: журналістом або редактором.

Темпераменту Памфіла можна позаздрити, любовні відносини для нього дуже важливі і потрібні. Тому жінок у Памфіла багато, вони часто змінюються. При цьому жінок він вибирає прислухаючись до думки оточуючих, він ніколи не стане зустрічатися з непопулярною дівчиною. Втім, він і не дуже цікавить, адже красень Памфил завжди з’являється з шиком і блиском, ніж відлякує «сірих мишок». Як тільки Памфил одружується, зв’язки на стороні перестає його цікавити. Він із задоволенням обживається в новій для себе ролі, створює фортецю навколо свого життя, обожнює і балує дітей.

Доля: Володарі цього досить рідкісного імені відрізняються товариськістю і веселим легким вдачею. Памфилы, як правило, не пам’ятають образ і намагаються запобігти сварці.

Святі: Памфил Оливрийский (іменини 25 серпня).

День Ангела Памфіла

Всім милий, «спільний друг» (грецьке). В давні часи це ім’я носив великомученик Памфил Оливрийский, який був ревним прихильником православної віри. За неї він сильно постраждав. З юних років Памфил вирішив присвятити себе Богові. Які б труднощі і позбавлення не переслідували великомученика на тернистому життєвому шляху, він не відступив від свого рішення. Кожен рік віруючі вшановують мученика Памфіла 25 серпня, народ ніколи не забуде його добрі справи, вірність православ’ю, його смирення і терпіння.

Памфил Іменини за Церковним Календарем

1 Березня – Памфил Кесарійський (Палестинський), священномученик, пресвитер28 Травня – Памфил Псковський, преподобный25 Серпня – Памфил Оливрийский (Константинопольський), мученик18 Листопада – Памфил Палестинський, мученик


Залишити відгук