Іменини Остапа — день Ангела Остапа

Остап зберігає допитливість і в зрілому віці. Він розумний і наполегливий, у нього тверда воля, він вміє досягати поставленої мети. Остап досить стриманий, особливо на роботі, він не любить суперечок і конфліктів. Остап може досягти великих успіхів у бізнесі, у нього відмінні організаторські здібності. У Остапа прекрасне почуття гумору, але він демонструє його тільки в колі близьких друзів. Якщо його образити, він замкнеться в собі.

Ідеальною супутницею життя для Остапа буде жінка, готова до змін і пригод. Він не терпить брехні і ніколи не пробачить зради. Не варто намагатися маніпулювати ним, намагаючись натиснути на його самолюбство. Остап дуже честолюбний і одночасно недовірливий. Йому потрібна підтримка сім’ї, тоді він багато чого доб’ється.

Доля: Остап прагне бути лідером і проявляти активність у всьому. У нього багато інтересів і захоплень. В його характері присутня самостійність і впевненість у своїх силах.

Святі: Євстафій Антіохійський (іменини 6 березня), Євстафій сповідник (іменини 11 квітня).

День Ангела Остапа

Южно-українська форма грецького імені Євстафій, що означає «Стійкий». Також в перекладі з грецької мови ім’я трактується як «твердостоящий» (від імені Євстафій) або «родючий» (від імені Євстахій). Треба сказати, що ім’я було поширене в Європі, але в кожній країні звучання у нього розрізнялося. Так, в Україні ім’я вимовляється як Остах, Остафій, в Іспанії – Эустакио, у Франції – Есташ, в Грузії – Эстате, в Англії – Эстас.

Остап Іменини за Церковним Календарем

17 Січня – Євстафій (Сокольський), сщмч., ієрей /новомуч./5 Березня – Євстафій Антіохійський, сповідник, патриарх11 Квітня – Євстафій Кийский (Віфінській), сповідник, епископ27 Квітня – Євстафій Віленський (Литовська), мч.5 Травня – Євстафій (Малаховський), сщмч., ієрей /новомуч./13 Червня – Євстафій, патріарх, Константинопольский20 Липня – Євстафій, сщмч.10 Серпня – Євстафій Анкирский, мч.11 Серпня – Євстафій Мцхетському, Тифліський, мч.2 Вересня – Євстафій Фракійський, мч.3 Жовтня – Євстафій Плакида. Римський, вмч., полководец8 Жовтня – Євстафій Римський, прп.11 Листопада – Євстафій Римський, мч.25 Листопада – Євстафій Кийский3 Грудня – Євстафій Нікейський, мч.


Залишити відгук