Іменини Ореста — день Ангела Ореста

Орест — спокійний, врівноважений, рішучий, цілеспрямований, наполегливий і завзятий, звик добиватися свого і доводити справу до кінця. Разом з тим, Орест дуже трепетно ставитися до всього живого, і навіть свою любов до оточуючих проявляє більше як жалість. Товариськість і відкритість — це його візитна картка. Ця його натура виявляється скрізь, у всіх сферах життя. Тим не менш, на роботі його цінують, не в останню чергу за відданість і готовність долати будь-які труднощі.

Орест відрізняється вірністю, особливою ніжністю і м’якістю в людських відносинах і дуже боляче переживає зраду і розлуку. Однак перший шлюб у нього рідко складається. Частіше володар цього імені знаходить щастя тільки за другим разом. І це не дивлячись на те, що в житті він дуже консервативний і не любить змін.

Доля: Володар імені Орест дуже хороший син, чоловік, батько і друг. Людські стосунки для нього дуже цінні. Але в житті йому багато дається нелегко.

Святі: Орест Тианский (іменини 23 листопада), Орест Севастійський (іменини 26 грудня).

День Ангела Ореста

Орест – одне з найпопулярніших імен в Стародавній Греції. Нерідко зустрічається в міфології. Коріння його йдуть від грецького слова «орос» — гора. Значення цього імені трактують по-різному: «гірський», «горець», «дикун». Але буквально Орест перекладається як «стоїть на горі».

Орест Іменини за Церковним Календарем

23 Листопада – Орест Тианский (Кападокійський), мч.26 Грудня – Орест Севастійський, мч.


Залишити відгук