Іменини Ольги — день Ангела Ольги

Ольга досить терпляча. До власних невдач ставиться спокійно, вона впевнена, що завжди і все можна виправити. Ольга виходить заміж по любові. В шлюбі намагається бути лідером. Оля добре готує, підтримує в будинку порядок і чистоту. Багато уваги приділяє своїм дітям, вважає, що вони найдорожче, що у неї є. Їй легко вивести на емоції, так як вона «заводиться з півоберту». Однак і заспокоюється вона теж дуже швидко. Образ не пам’ятає, вміє прощати.

Доля: Основні риси характеру дівчини по імені Ольга – це сильна воля, інтелект і велика працездатність. Вона вперто йде до наміченої мети, не помічаючи виникають навколо неї проблем. Ольга прагне бути незалежною у всьому.

Святі: Княгиня Ольга (іменини 24 липня).

День Ангела Ольги

Зі скандинавських мов священна. У чоловічому варіанті – Олег. З варязького Хельга, Хельгда. Іменини Ольги влітку. Ольга – дуже жіночна, приємна в спілкуванні дівчинка, дівчина. Як-то про неї і рука не піднімається написати «жінка». Ольга з тих, про кого кажуть: дуже молода дівчина, молода дівчина, дівчина, дівчина, дівчина…

А коли померла – виявилася бабусею. Ольга, як ніхто інший, вміє створити собі образ завжди молодий і красивої жінки. Вона стежить за собою, вміє зробити гарний макіяж, зі смаком одягається, не злиться (в усякому разі «мабуть»), любить попліткувати про подруг, правда, необразливо, так, для колориту.

Ольга вміє красиво організувати проведення будь-якого свята – дня народження, Нового року та будь-якого застілля, де любить випити, смачно поїсти (вміє і сама добре готувати), поспівати, потанцювати, погуляти, може одночасно мати кілька коханців, причому вважає це не зрадою, а лікуванням.

Чоловік, як правило, нічого не знає, любить Ольгу, пишається нею – адже Ольга гарна господиня, лагідна дружина, турботлива мати, красива, весела, розумна Ольга може працювати скрізь, де необхідно щось організувати, дістати – в області культури, торгівлі, в бізнесі.

Фізичні властивості Ольги відповідають язичницької і притому швидше північної основі цього імені. Ольги звичайно мають риси обличчя і фігуру значні і скоріше гарні, але не тонкі; в них дихає сила майже нежіноча, принаймні за сучасними поняттями, і вона може переходити навіть деяку грубуватість, грубуватість рис особи, яка виражалася б грубуватим зверненням, якщо б Ольга не володіла розумом Але ум її – теж сильний, вище середнього, і притому не формальний і не абстрактний, а дуже гнучко застосовується до обставин і знаходить найбільш вірний шлях у досягненні бажаного.

Ольга Іменини за Церковним Календарем

10 Лютого – Ольга (Євдокимова), мц. /новомуч./6 Березня – Ольга (Кошелєва), мц. /новомуч./14 Березня – Ольга (Жильцова), прмц. /новомуч./17 Липня – Ольга (Романова), страстотерпица, велика княжна /новомуч./24 Липня – Ольга (у хрещенні Олена), рівноапостольна, велика княгиня Российская23 Листопада – Ольга (Масленнікова), мц. /новомуч./


Залишити відгук