Іменини Олесі — день Ангела Олесі

Олеся довго шукає себе в незвичайних професіях, але в результаті часто зупиняє свій вибір на престижній в той момент роботі. Вона воліє розраховувати на свої сили, досить рассудительна і обережна. Перш ніж прийняти остаточне рішення, довго зважує всі «за» і «проти». Олеся гостинна, сама ж ходить в гості нечасто, так як незатишно почуває себе в незнайомій обстановці.

У сімейному житті Олеся слід суворим моральним переконанням. Вона довго вибирає чоловіка і зберігає йому вірність. При цьому дуже ревнива. Сім’я для неї важлива, але Олеся прагне бути в ній лідером, що часто призводить до проблем з чоловіками. Основна проблема у відносинах буде полягати в тому, що ім’я Олеся не завжди зможе висловити, що вона думає. Виникають недомовки іноді призводять до конфліктів.

Доля: Олеся (Олеся) енергійна, легка на підйом; це яскрава особистість, яка любить бути на виду і грітися в променях загальної любові. Олеся рассудительна, але здатна і кинутися у вир з головою.

Святі: Олександра Амиссийская (іменини 2 квітня), Олександра Римська (іменини 6 травня).

День Ангела Олесі

Ім’я Олеся має кілька версій походження. За першою версією, ім’я Олеся – це слов’янське ім’я, один з варіантів імені Лесана, Леся. Значення імені близько до слова «ліс» — «дівчина з лісу», «лісова», «що живе в лісі». Існує варіант написання і вимови імені Олеся. За другою версією, ім’я Олеся – це форма жіночого імені Олександра, «захисниця», найчастіше вживається на в Західній Україні та Польщі. У православному церковному именослове немає імені Олеся. При хрещенні Олесі присвоюється нове християнське ім’я, зазвичай Олександра. Іменини (день ангела) Олеся справляє згідно хрестильного імені.

Олеся Іменини за Церковним Календарем

18 Лютого – Олександра (Каспарова), прмц. /новомуч./14 Березня – Олександра (Дьячкова), прмц. /новомуч./22 Березня – Олександра (Самойлова), прмц. /новомуч./2 Квітня – Олександра Амисийская (Понтійська), мц.6 Травня – Олександра Римська, Никомидийская, мц., императрица31 Травня – Олександра Анкирская (Коринфський), мц., дева26 Червня – Олександра Дивеевская (Мельгунова), прп.17 Липня – Олександра (Романова), страстотерпица, Імператриця /новомуч./30 Вересня – Олександра (Хворостянникова), прмц., послушниця /новомуч./13 Жовтня – Олександра (Червякова), прмц., схимонахиня /новомуч./15 Жовтня – Олександра, мц.19 Листопада – Олександра Анкирская (Коринфський), мц., дева23 Грудня – Олександра (Устюхина), мц. /новомуч./


Залишити відгук