Іменини Олега — день Ангела Олега

У Олега золоті руки. Але він важкий у спілкуванні, так як не завжди знаходить розуміння своїх поглядів. Надмірні захоплення можуть зашкодити його кар’єрі. З роками він стає менш категоричним, але рішучість, владність, зневажливе ставлення до побутових дрібниць супроводжують його все життя. Його сила — добра, його дії не приносять біди нікому, не принижують інших.

Він дуже прив’язаний до своєї матері. Вона для нього ідеал жінки. Навіть коли він шукає собі супутницю життя, він підсвідомо шукає жінку, максимально схожу на його матір. Його жінка повинна змиритися з тим, що матір у нього на першому місці. Інакше шлюбу не бути. Олег вірним своїй дружині. Але з дітьми не може знайти спільну мову, йому важко з ними спілкуватися, він не знає тонкощів виховання. Часто діти Олега успадковують його складний характер.

Доля: Олег — цілеспрямований, розсудливий людина, яка мало говорить, але багато робить.

Святі: Олег Брянський (іменини 3 жовтня).

День Ангела Олега

Зі скандинавських мов – священний, святий, віщий, провидець. Олег – розумний і принциповий, вміє відстоювати свою думку, навіть якщо він не вдачу. Іменини Олега за православним церковним календарем один раз в році. У слов’ян ім’я Олег – одне з дохристиянських князівських імен. Вважається, що історія його походження пов’язана з древнескандинавским ім’ям Ольгред (Хельги), що в перекладі означає «священний», «ясний». Є й інша версія, за якою ім’я Олег має слов’янське язичницьке походження. Наполегливий в досягненні поставленої мети. Олег безкорисливий, обдарований і впертий. Іноді – зарозумілий.

Олег Іменини за Церковним Календарем

3 Жовтня – Олег (в чернецтві Василь) Романович Брянський, прп., князь


Залишити відгук