Іменини Оксани — день Ангела Оксани

Доросла Оксана стає непередбачуваною, робить несподівані для всіх вчинки. Вона трохи жадібна, не любить ні з ким ділитися. Заміж часто виходить за розрахунком. Професію обирає за здібностями, часто навіть чоловічу.

Зазвичай Оксани по-справжньому люблять тільки один раз в житті. Але заміж по любові не виходять. З тих чи інших причин вони розлучаються з улюбленими чоловіками і шукають собі в чоловіки більш забезпечених чоловіків. Вибравши чоловіка не по любові, а за розрахунком Оксана не може з ним ужитися. Вона принципова й прямолінійна, що не завжди подобається чоловікам, а її чоловікові зокрема. Однак навіть нелюбого чоловіка ревнує буквально до всього, що його оточує. Вона постійно намагається переробити чоловіка, зробити його під себе. Але не завжди їй це вдається.

Доля: Оксана любить гуляти сама по собі». Самостійна, наполеглива в задоволенні бажань. У неї не дуже легка, але завжди цікава.

Святі: Ксенія мучениця (іменини 31 січня), преподобна Ксенія (іменини 6 лютого).

День Ангела Оксани

У перекладі з грецької мови значення імені Оксана – «мандрівниця», «чужоземка». Крім того, часто воно трактується як «гостинна». Крім того, відомо, що Оксана є розмовної формою імені Ксенія і широко використовується в Україні. Але багато хто стверджує, що Ксенія, Оксана і Ксенія – це різні імена. Що стосується Ксенії, то, згідно зі словами істориків, ім’я походить від слова «ксенос» — «іноземка». А ось, у Оксани і Аксинии є спеціальні префікси. При цьому говорять, що приставка «Про» до імені Оксани є видозміненим префіксом грецького варіанта написання Чорного моря. Цікаво, що з позиції написання значення імені Оксана трактують, згадуючи Ксенію, але тлумачення і утворення його пов’язують з ім’ям Аксіньі.

Оксана Іменини за Церковним Календарем

31 Січня – Ксенія, мц.6 Лютого – Ксенія (в миру Євсевія) Миласская, диакониса; Ксенія Петербурзька.20 Березня – Ксенія (Петрухина), прмц. /новомуч./6 Червня – Ксенія Петербурзька (Петрова)26 Серпня – Ксенія, прп., цариця. [в світі Ірина]15 Вересня – Ксенія (Черлина-Браїлівська), прмц., черниця /новомуч./


Залишити відгук