Іменини Нонни — день Ангела Нонни

Є у Нонни і певні недоліки в характері. По-перше, вона дуже хвалькувата, любить виставляти всі свої принади напоказ. Любить, щоб їй заздрили. По-друге, вона дуже сильно себе любить. Ця любов до самої себе інколи перекриває все. Не переносить, коли на неї чинять тиск або кричать. Для того, щоб вона щось зрозуміла, потрібно їй спокійно пояснити, така тактика буде набагато ефективніше.

Доля: Чесність — головний принцип її життя. Зовні приваблива, добре складена. До того ж, жінка з таким ім’ям володіє величезним самолюбством.

Святі: Нонна Назианская (іменини 18 серпня).

День Ангела Нонни

З латинської мови – можливо, від лат. «нона» – мамко, няня-годувальниця, пли «дев’ята» нона. Іменини Нонни в серпні. Насамперед, Нонна – дуже хороша людина. Це звичайна, нормальна жінка. Деякі дослідники вважають її самолюбної, різкою, самовпевненою – такою, якою палець в рот не клади. Все може бути, адже на людину, крім імені, впливає дуже багато інших чинників. Просто я таких Нонн, на щастя, не зустрічав Мої знайомі Нонни і знайомі моїх друзів, літературні прототипи, навпаки, характеризують Нонну як скромну, добру жінку, хорошу дочку, дружину і матір.

Маленька Нонна – весела і добра дівчинка. Вона дуже любить проводити вечори за переглядом мультфільмів і прослуховуванням казок. Ця допитлива дівчинка рано починає читати. До речі, жага знань залишиться у неї на все життя. У дитячому саду від неї без розуму вихователі. Вона дуже відкрита і сприймає вихователів, як своїх родичів, дуже прив’язуючись до них. Взагалі, в дитинстві Нонну складно назвати важкою дитиною. Вона доброзичлива, слухняна, міла.

Доросла Нонна – джерело позитивних емоцій. Ця дівчина випромінює посмішку, добро і позитив. Там, де Нонна, – сміх та галас. Вона вміє зачарувати з першого погляду, чим нерідко користується. На роботі цінують Нонну не тільки за ці якості, а й за порядність. Нерідко за порадою до неї звертаються і старші колеги, і навіть начальство. Професії, як правило, Нонна обирає або творчі, або вимагають активного спілкування професії.

Вона турботлива по відношенню до батьків, правильно, вірніше, розумно, виховує дітей, поблажлива до чоловіка – не дорікає його, коли він по вихідним довго спить або, замість того щоб допомогти їй по дому, йде на рибалку, а повертаючись, приносить кілька мікроскопічних рибок. А головне – не бурчить з приводу того, що, крім невеликої зарплати службовця, нічого більше в будинок не приносить (хіба що рибок), Нонна розумна, добра, некофликтна, чуйна.

Вона не лише поспівчуває, але і знайде спосіб, як допомогти. На роботі її цінують, люблять і не помічають, поки що-небудь не станеться. Правда, між Ноннами, що народилися в різний час року, існують деякі відмінності: одні з них марнотрати, інші, навпаки, надмірно скуповаты, але всі вони хороші, нормальні люди, з якими завжди можна знайти спільну мову.

Нонна Іменини за Церковним Календарем

18 Серпня – Нонна Назианзская, диакониса


Залишити відгук