День Народження 23 Серпня: Знак Зодіаку — Лев

Леви, народжені 23 серпня, мають в собі риси кмітливих і товариських Дів, адже ця дата є кордоном знаків зодіаку. Вони славляться фізичною силою і вільним, живим темпераментом. Наділена високим інтелектом, раціональним підходом та аналітичними здібностями, ви також обдаровані красномовством і вмінням чудово висловлювати свої думки. Значення, яке ви надаєте тілу і розуму, може позначатися на почуттях і емоціях. Вас не можна назвати холодною і неотзывчивым, але яскраві емоції породжують у вас помітний дискомфорт. Оскільки ви справляєте враження відстороненого людини, деякі можуть вважати вас егоїстичним. Це не зовсім так, але цікавитеся ви виключно власними справами.

Народжені 23 серпня часто піддаються різним психологічним труднощам, найбільш поширеною з яких є придушення емоцій, що вимагають виходу. Іноді вони занадто різко висловлюють свої почуття, а в деяких випадках йдуть в себе і немов ціпеніють від горя. Якщо подібні тенденції починають дратувати оточуючих, настійно рекомендується консультація психолога. Що стосується харчування, ці люди можуть не переносити надлишку цукру, хоча серед них чимало любителів солодкого. Крім того, слід мати на увазі схильність до харчових алергій. Народилася 23 серпня велику користь принесуть змагальні види спорту; вони не тільки дадуть прекрасний шанс випробувати радість перемоги, але також можливість продемонструвати співчуття переможеним.

Народжені 23 серпня часто справляють враження відсторонених і холодних людей. Своєю байдужістю до земних справах, сверхпогруженностью у власні потреби і інтереси вони можуть здатися іншим егоїстами. Насправді вони не стільки егоїстичні, скільки цілеспрямовані. Якщо вони хочуть чогось досягти в житті, відволікатися на дрібниці — не в їхніх правилах. Будучи натурами діяльними, вони зазвичай заражають оточуючих своєю енергією, змушуючи інших підтягуватися до свого рівня.

Знак Зодіаку 23 Серпня — Лев

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку зарахований до групи Вогняних знаків, які відрізняються наступними якостями: чесність, гідність, натхнення, порядність, впевненість.

Планета Управитель: Сонце. Відповідає за індивідуальність, цілісність. Ця планета — головний покровитель для переважної числа чоловічих професій і жінок, хобі яких, пов’язані c самореалізацією. Планета у вигнанні – Уран. Відповідальна за брак свободи мислення, а також залежність від оцінок оточуючих.

Лев, народжений 23 серпня, рішучий, має сильну волю. Він цілеспрямований, раціональний. Як будь-якому іншому представнику знака, який народився 23 серпня Лев властиві егоїзм, вередливість. Але при цьому він відрізняється терпимістю до недоліків оточуючих. Представники знаку, що народилися 23 серпня, милостиві, пристрасні. Вони серйозно ставляться до партнера, не схильні до швидкоплинних романів. Леви не занадто відкриті, не завжди проявляють свої емоції. Але вони досить чутливі, можуть бути образливими.

Багато з них неперевершені знавці в різних способах накопичення матеріальних благ. Маючи комерційну жилку, вони, однак, не задовольняються простим добуванням грошей, набагато більше їх привертають питання, пов’язані з організацією бізнесу. Засоби, використовувані ними для здійснення своїх цілей, найчастіше прямолінійні, але саме так вони досягають найбільшого успіху. Тим не менш, це зовсім не означає, що єдино можливим способом вирішення виникаючих проблем для них є агресивність. Навпаки, народжені в цей день, принаймні, намагаються діяти в повній відповідності з принципом «живи сам і дай жити іншому», який, зрозуміло, цілком влаштовує тих, хто входить в їх команду.

Народжені 23 серпня часто володіють неабиякими технічними здібностями. В дитинстві, до жаху батьків, вони за лічені хвилини розбирали навіть найміцніші на вигляд іграшки, щоб подивитися, що у них знаходиться всередині. Набутий досвід не пропав даром. Яку б професію вони собі обрали, для них не складе труднощів полагодити будь-яку річ, що вийшла з ладу. Вони можуть сфокусувати свою внутрішню ментальну силу на матеріальний світ, у який вони так залучені. Однак у них спостерігаються досить власницькі тенденції як по відношенню до речей, так і по відношенню до людей, які входять до їх близьке оточення. Це зазвичай дратує інших і створює серйозні проблеми в спілкуванні. Народжені в цей день необов’язково є экстравертами. Іноді вони воліють, щоб їх залишили в спокої, але такі періоди «відходу в себе» ніколи не тривають занадто довго. Будучи альтруїстами за натурою, вони відкриті назустріч любові, яка здатна змінити до невпізнання.

Народженим 23 серпня необхідно навчитися контролювати і конструктивно спрямовувати свою шалену енергію, бажано ще в роки юнацтва. Змагальний і агресивний настрій цих людей може добре сублимироваться в спорті, де вони зазвичай досягають помітних успіхів. Любов до гострих відчуттів зазвичай ріднить народжених в цей день з натурами вольовими, вільними духом, незалежними від чужих думок. Дружба з такими людьми дозволяє їм розслабитися і остаточно знайти себе.

Чоловік Лев — народився 23 Серпня

Чоловіки, які відзначають день народження 23 серпня — відрізняються наступними рисами: такий чоловік — романтичний, веселий, ідеалістичний, організований. Чоловік, народжений під знаком Лева, настільки власник, що часом готовий йти напролом заради коханої жінки. Він ніколи не стане тихо страждати і шкодувати про втрачені можливості – Лев завжди діє активно і часом агресивно.

Жінка Лев — народилася 23 Серпня

Жінки, що народилися 23 серпня, наділені такими рисами: така жінка цікава, лояльна, дисциплінована, впевнена. Жінки-Леви – протиріччя натури, сила і гордість яких входить в резонанс з сентиментальністю і потребою в любові і захоплення. Жінка-Лев майже на фізичному рівні потребує не просто уваги, але в любові на грані фолу, зречення, жертовності і бажання партнера розчинитися в її інтересах.

День Народження 23 Серпня

Усунені особистості. 23 серпня на світ з’являються люди досить холодні, байдужі до земних проблем. Вони зосереджені на собі і на власному внутрішньому світі, намагаються пізнати глибину своєї свідомості. Саме тому багато з них справляють враження відсторонених, егоїстичних осіб. Адже народжені в цей день, не відрізняються особливою доброзичливістю або сердечністю. Але їх унікальна здатність тверезо мислити і не впадати в емоції, допомагає досягти всіх поставлених цілей. Більшість з навколишнього середовища приймають цілеспрямованість їх натури за егоїзм.

Особи, народжені 23 серпня знак зодіаку Лев, дуже енергійні та діяльні. Вони звикли завжди знаходиться в русі. Своєю завзятістю та працьовитістю заражають інших людей, підбивають їх на нові звершення. Дуже розумні і кмітливі від природи, ці особи краще за всіх знають, як швидко заробити грошей. Про таких, як вони кажуть: «підприємницька жилка в крові». Але їх не просто приваблює матеріальне збагачення, вони прагнуть побудувати міцний і надійний бізнес. Почати свою справу, яка буде розвиватися, і відкривати нові можливості для власника.

Народжені 23 серпня — прямолінійні люди, що використовують це якість, як в особистісних відносинах, так і в побудові кар’єри. Їх внутрішнє чуття і твердий характер допомагають отримати бажаний статус у суспільстві та у сфері бізнесу. Не дивлячись на всю серйозність і холодність до зовнішнього світу, люди цього дня мають чіткі принципи. Вони ніколи не будуть заважати в роботі іншим, їм не властиві різні підстави або махінації. З такими дуже комфортно працювати, адже вони поважають право на самореалізацію і особистий простір.

Народжені 23 серпня знак зодіаку Лев, протегує сузір’я Лева. Яке наділяє їх аналітичним складом розуму і схильністю до технічних здібностей. Їм задоволення колупатися в різних запчастинах. У дитинстві, заради забави, вони могли спокійно розібрати і зібрати пульт від телевізора або радіо. Цей досвід, надалі, стане для Львова безцінним умінням, навіть якщо вони оберуть професію не пов’язану з даним ремеслом. Варто відзначити, що народжені 23 серпня знак зодіаку Лев, великі власники по натурі. Дуже ревно ставляться до речей або близьким людям, вони просто не готові ділитися цим з іншими. Саме на цьому ґрунті найчастіше виникають конфлікти і проблеми в спілкуванні з оточуючими.

Часом Леви дуже втомлюються від галасливої і метушливого реальності, тоді вони прагнуть до самоти. Але період затишшя у них дуже короткий, і ось знову вони поринають у вир подій. Ці люди дуже відкриті натури, особливо, що стосується нових почуттів і закоханості. В амурних справах вони пристрасні, вміють красиво залицятися, домагатися взаємності. Астрологи радять, народженим 23 серпня знак зодіаку Лев, навчиться контролювати свою бурхливу енергію. Уміння направляти її в потрібне русло допоможе в житті домогтися багато чого. Вольовий характер і вільнодумство робить їх незалежними від чужої думки. Постійна гонитва за новими відчуттями буде штовхати цих Львів на екстремальні дії. Але про обережність потрібно пам’ятати, інакше необачні вчинки можуть завдати серйозної шкоди здоров’ю.

Любов і Сумісність

У близьких стосунках ви дбайливий і уважний, але можете бути досить ґрунтовним, прискіпуючись до людей через дрібниці. Незважаючи на відданість і надійність, ви тим не менш вимагаєте достатнього особистого простору. Якщо партнер прагне вплинути на ваш спосіб життя, ви емоційно зазвичай відходите і йдіть геть.

Найкращі стосунки у Львів складаються зі знаками, керованими стихією Вогню, – Левом, Овном і Стрільцем. Найкраще знак Лева поєднується з Близнюками – обидва яскраві, сильні та незалежні, а їх союз тримається на самому міцному фундаменті – взаємних інтересах і вмінні відчувати один одного. Також хороші перспективи у відносинах з Вагами – витончені естети Ваги і яскраві лідери Леви часто створюють дуже благодатні для обох спілки. Вірогідний союз з абсолютною протилежністю Лева — Водоліями, якщо останні зможуть змиритися з роллю підлеглого. Не дуже вдалий союз чекає Лева і Скорпіона і зовсім невдалий – з Биком: обидва є фіксованими знаками, де править бал впертість і небажання поступатися.

Робота і Кар’єра

Лев може бути як виконавцем, так і керівником. Народжені 23 серпня люблять вирішувати складні творчі завдання. Багато представників знаку мають комерційну жилку. Але простий заробіток їм не цікавий. Куди більше задоволення приносить вирішення питань ефективної організації бізнесу.

Здоров’я і Хвороби

Леви, які народилися 23 серпня, нерідко страждають від психологічних розладів. Виною всьому придушення емоцій, що вимагають виходу. Крім того, вони схильні до алергічних розладів. Особливо гостро вони реагують на харчові алергени. У харчуванні особливу увагу представникам знака рекомендується звернути на кількість солодкого в раціоні. Надлишку такого Леви часто не виносять.

Доля і Удача

В цей день народжуються впевнені в собі і своїх силах, комунікабельні, відважні люди. Вони безстрашні, стримані, терплячі. Здатні проявити самовладання, цілеспрямовано рухатися до мети, мужньо долаючи всі перешкоди і проблеми. Вони не відмовляються від того, що їм важливо і дорого, вміють швидко пристосовуватися до нових умов. З будь-якої ситуації вийдуть з честю. Але у них бувають моменти невпевненості, незадоволення, і це заважає їм. У грошових справах вони успішні, люблять комфорт і розкіш і прагнуть до цього.

Поради Левам, Народженим 23 Серпня

Народженим 23 серпня Дівам рекомендується частіше використовувати раціональний, аналітичний розум для досягнення цілей. Не варто покладатися на випадок, віддача буде дорівнює докладеним зусиллям. Що стосується самоконтролю, не завадить приборкати тривогу, подолати невпевненість у своїх силах. Постарайтеся зберегти повагу до почуттів інших, усвідомте свої особисті потреби на більш глибокому рівні. Агресивні тенденції краще тримати під контролем, якщо ви не можете придушити їх зовсім. Зробіть свідоме зусилля для того, щоб навчитися не тільки брати, але й віддавати. Не загубіть себе в гонитві за матеріальними благами.


Залишити відгук