Іменини Ніни — день Ангела Ніни

До роботи Ніна ставиться відповідально. Їй доручають найскладніші завдання, з якими вона успішно справляється. Дружити з неї цікаво, вона хороша подруга. Але не завжди буває вірною своїм друзям. Якщо їй щось не сподобається, вона може скерувати свою увагу в інший бік. Ніна подобається чоловікам, вона може бути різною. Заміж вона виходить швидко. Свою родину любить і віддана їй. Вона дуже смачно готує, в будинку завжди прибрано. Дітей любить більше всього.

Доля: Nina загострене почуття самолюбства, саме вона не дає їй бути відсталою, але бути лідером Ніна не хоче, віддає перевагу золоту середину. Природне чарівність, вроджене почуття такту, щиру повагу оточуючих – Ніні завжди раді будь-якої компанії.

Святі: Ніна Грузинська (іменини 27 січня).

День Ангела Ніни

З шумерського мови – пані, цариця. Можливо, що слово походить від грецького Нинос, Нін – імені легендарного засновника Ассірійської держави, чоловіка Семіраміди. У шумерській міфології Ниназу – бог підземного царства, а Нингаль – велика пані-дружина бога місяця Наїни, мати бога сонця.

Взагалі ім’я з першим складом «нін» було дуже поширене у давньому Шумері, а пізніше і в Вавилоні. Нининсина – богиня цілителька; Нінліль пані (богиня) вітру, одна з іпостасей богині-матері; Нинмах – сама «богиня-мати» – дослівно: Нинтинучча – пані, оживляюча мертвих, володарка життя і смерті, богиня-цілителька. Так що, як не повертай це ім’я, з якого боку не рас сматривай його, скрізь Ніна – богиня-мати, що дає життя, зцілювальна людей.

Дівчинка Ніна дуже працьовита і наполеглива. Уважні батьки рано помічають цю особливість її характеру та стимулюють її формування. У навчанні, а потім і у справах це дуже допомагає Ніні досягати серйозних успіхів, але навіть будучи на висоті кар’єрних сходів вона зберігає вірність своєму головному пріоритету – сім’ї.

Ніна прагне зробити свою родину ідеальною і в цьому своєму прагненні виявляє іноді занадто багато старанності і наполегливості. Діти починають страждати від того, що, крім гарного навчання, від них вимагається відвідувати різноманітні гуртки та секції. Починає чіплятися до чоловіка, вважаючи, що в роботах по дому він недостатньо енергійний.

Ніна Іменини за Церковним Календарем

27 Січня – Ніна, прп.. [просвітителька Грузії]14 Травня – Ніна (Кузнєцова), мц. /новомуч./19 Листопада – Ніна (Шувалова), прмц., черниця /новомуч./


Залишити відгук