Іменини Микити — день Ангела Микити

Внутрішньо Микита вразливий і чутливий, але не показує цього нікому. Не любить, коли ним командують, хоча командувати сам дуже любить. Завжди наполягає на своєму. Зазвичай Микити володіють певним талантом, але не завжди його розвивають. Звик у всьому перемагати, а поразки і невдачі переносить болісно. Якщо йому погано на душі, він звертається за підтримкою тільки до самим близьким людям.

Шлюб у Микити складається досить складно. Його дружина насилу переносить його самолюбна і егоїстичний характер. Йому подобається змінювати своє життя під свої фантазії. Це може виражатися або в частих переїздах, або в зміні обстановки в будинку, або ж в зміні іміджу. Його дружині потрібно буде встигати помічати і знову налаштовуватися на хвилю чоловіка. Якщо Микита зустріне опір з боку коханої, то спочатку він постарається домовитися, але якщо це не можливо, то може просто змінити музу. Він не легковажний чоловік, але чоловік, який не бажає розлучатися зі своїми бажаннями.

Доля: Микита терплячий і практичний. Вибравши мету – йде до неї, не відволікаючись на другорядні завдання. Рідко розпорошується по дрібницях і взагалі говорить мало і по суті, одним словом висловлюючи всю гаму почуттів.

Святі: Микита Слов’янин (іменини 17 квітня), Микита Новгородський (іменини 17 травня), Микита-воїн (іменини 28 вересня).

День Ангела Микити

Ім’я Микита в перекладі з грецької мови означає «переможець». У Західній Європі можна почути і жіночий варіант цього імені, він ідентичний чоловічого звучання — Микита. Жіноче ім’я Микита (з наголосом на останній склад) з’явилося після відомого фільму Люка Бессона «Микита» («Nikita», «La Femme Nikita»), де головна героїня взяла собі псевдонім. Зменшувально-пестливе звертання Ніка також є зверненням до інших іменах (Микола, Вероніка, Моніка, Никодим, Шушаніка, Германік, Ніна і іншим) і самостійним ім’ям.

Микита Іменини за Церковним Календарем

3 Січня – Микита (Плодів), сщмч., єпископ, Бельовський /новомуч./13 Лютого – Микита Печерський, самітник, єпископ, Новгородский4 Березня – Микита Новий, сщмч2 Квітня – Микита Аполлониадский, сповідник, архиепископ16 Квітня – Микита Мидикийский, Сповідник, игумен17 Квітня – Микита Слов’янин, Афонський, сщмч.13 Травня – Микита Новгородський, єпископ Микита Печерський, самітник, єпископ, Новгородский17 Травня – Микита (Ніфонт) Алфанов, Сокольницький, Новгородський, прп.27 Травня – Микита Печерський, самітник, єпископ, Новгородский2 Червня – Микита Хіоський, прп.5 Червня – Микита Стовпник, Переяславський, прп. (Собор Ростово-Ярославських святих).6 Червня – Микита Стовпник, Переяславський, прп.10 Червня – Микита Халкідонський, сповідник, епископ30 Червня – Микита (Ніфонт) Алфанов, Сокольницький, Новгородський, прп.4 Липня – Микита (Сухарєв), мч. /новомуч./; Микита Ниросский, мч.7 Липня – Микита, єпископ, Ремесианский22 Вересня – Микита Константинопольський, Хартуларий (письмоводитель)28 Вересня – Микита Готфский, Константинопольський, вмч.26 Жовтня – Микита Константинопольський, Сповідник, прп.19 Листопада – Микита (Делекторский), сщмч., єпископ Орєхово-Зуєвський /новомуч./28 Листопада – Микита (Бджола), сщмч., протодиякон /новомуч./30 Грудня – Микита, мч.


Залишити відгук