Іменини Никанора — день Ангела Никанора

Никанор завжди дуже добрий, надзвичайно вразливий, однак буває зовсім неговіркий і навіть десь потайний, і частенько в його поведінці і деяких вчинках може бути якийсь егоїзм, але всі свої почуття і так само яскраві емоції він зазвичай приховує і нікому їх не показує. Крім іншого його глибоко ранить надзвичайно груба дійсність, а от деякі аспекти життя викликають навіть якесь нервове потрясіння маленького Никанора. Він, однак, цікавий, і іноді навіть здатний пожертвувати собою чи якимись своїми інтересами заради близьких людей. А в силу повної відсутності хоч якоїсь самодисципліни, а так само з-за неймовірно слабкої сили волі він, як правило, не здатний реалізувати те, що йому насправді хочеться.

Ніканор – це завжди хороший сім’янин, він надзвичайно гостинний, та й сам дуже любить ходити до друзів у гості, а до своєї дружини він ніколи не вимогливий, часто поступливий, але дітей своїх завжди виховує в неймовірній строгості. Він притому дуже сексуальний, потрібно, проте, відзначити, що з-за своєї крайньою боязливості частенько не відкриває всіх своїх почуттів.

Доля: Володарю цього імені притаманні якості чудового стратега і дар заряджати людей своєю ідеєю.

Святі: Святий апостол і диякон Никанор (іменини 17 січня).

День Ангела Никанора

Це однозначно давньогрецьке ім’я, яке було утворено від такого імені богині перемоги Ніка. Ім’я Никанор сходить до візантійських джерел, позначаючи прагнення до боротьби і прозорливість у веденні військових дій. Святий покровитель цього імені — святий апостол і диякон Никанор, здійснював богоугодні діяння разом зі своїми соратниками, святими апостолами і дияконами Прохором, Тимоном і Парменом.

Никанор Іменини за Церковним Календарем

10 Січня – Никанор, сщмч.. [з 7 дияконів]17 Січня – Никанор, сщмч. (70 ап.). [з 7 дияконів]12 Червня – Никанор Архангельський, прп.1 Липня – Никанор (Морозкін), прмч., архімандрит /новомуч./10 Серпня – Никанор, сщмч.. [з 7 дияконів]20 Серпня – Никанор Чудотворець, прп.19 Жовтня – Никанор, прп.


Залишити відгук