Іменини Неоніли — день Ангела Неоніли

Подорослішавши, Неоніла починає отримувати задоволення від красивого одягу. Вона завжди одягається зі смаком і вміє подати себе. У школі це дратує вчителів, але Неониле завжди байдуже думка оточуючих, вона живе за своїми законами. З часом саме це допомагає їй зайняти своє місце в житті. Неоніла чутлива, вміє співпереживати іншим, але тільки в тому випадку, якщо вони не лізуть в її власне життя. Неоніла часто залишається одна. все тому, що вона занадто довго перебирає женихів і зазвичай просто залишається з батьками. Якщо Неоніла вийде заміж, то може повністю присвятити себе створенню сімейного вогнища і затишку.

Доля: За характером Неонилла більше походить на чоловіка. І це не випадково: життя їй дається нелегко, тому весь час доводиться вирішувати аж ніяк не жіночі завдання.

Святі: Неонилла Лангонийская (іменини 29 січня).

День Ангела Неоніли

З давньогрецької мови – варіант грецького імені Неонилла – молода. Для Неллі важливіше всього вишуканість, стильність, аристократизм у всьому — в поводженні й у почуттях. Вона складається з протиріч, буває примхливою, агресивною, егоїстичною. Соромиться природних проявів почуттів, але при цьому гостинна, ввічлива, турботлива і вірна дружбі. А взагалі-то дуже важко вгадати, як Неллі надійде в тім чи іншому випадку і як з нею поводитися. Вона за настроєм може одним словом зруйнувати саму вірну дружбу і любов.

Це дуже непроста жінка. Відрізняється впертістю, стійкістю, хитрістю, прагматичністю. Це жінка-хамелеон: якщо потрібно – неодмінно наполягатиме на своєму, але коли їй вигідно – поступиться з дороги і навіть проявить поступливість. Хоча життя Неониллы не встелена квітами, вона звикла відвойовувати собі місце під сонцем і йти напролом. Вирішальним фактором у виборі роботи, висока оплата. Діловитості і працьовитості цій жінці не займати.

При цьому Неонилла переживає дуже яскраві насичені емоції, нерідко впадаючи в крайності і доходячи до максималізму: будь то в любові, або ненависті. І поряд з вираженими чоловічими якостями вона володіє і жіночими: добра, уважна, навіть чуйна.

Воліє перебувати серед чоловіків і намагається вигідно виділитися на тлі інших суперниць. Неонилла любить привертати увагу до своєї зовнішності і увазі, тому вибирає яскраві екстравагантні вбрання, «западає» на дорогі прикраси і вишукані речі. Не терпить незвичайності, сірі будні сильно гнітять її – Неонилла чекає свята.

Незважаючи на це, заміжня Неонилла – домувальниця і всю себе присвячує родині. І хоча вона пізно виходить заміж за своєю перебірливість та зарозумілості (а іноді і зовсім проживає все життя з батьками або в самоті), з неї виходить непогана дружина і хороша мати. Але комфорт і благополуччя так і будуть займати в її житті дуже важливе місце.

Неоніла Іменини за Церковним Календарем

29 Січня – Леонилла (Неонилла) Лангонийская, мц.10 Листопада – Неонилла Сирійська, мц.


Залишити відгук