Іменини Назара — день Ангела Назара

Дорослий Назар розумний, у нього усталений погляд на світ, він не любить змін, тому рідко змінює роботу. Комфортно почуває себе в будь-якій професії. Назар грунтовно підходить до справи, серед колег зазвичай стриманий і не проявляє своїх почуттів. Зате з близькими друзями Назар веселий і відкритий, він «душа компанії».

В юності Назар нерішучий з дівчатами. Він красиво, але ненав’язливо доглядає, одружується з любові і часто ідеалізує дружину. Він любить ласкавих, ніжних, терпимих жінок. Найбільше у шлюбі Назар цінує підтримку з боку дружини. Це уважний батько, який багато уваги приділяє дітям, займається з ними спортом, привчає до акуратності.

Доля: Чоловік з цим ім’ям прагне до забезпеченої, спокійного життя. У нього є явні здібності і тяга до управління великим господарством. У чоловіка з цим ім’ям відчувається владний, сильна людина.

Святі: преподобний Назарій Олонецкий (іменини 17 червня), мученик Назарій Римлянин (іменини 27 жовтня).

День Ангела Назара

Ім’я Назар, або Назарій, походить від давньоєврейського і означає — присвячений Богу. Російська форма цього імені: Назар. Святим заступником імені є мученик Назарій. Святий Назарій був свідком віри Христової і здійснив подвиг в ім’я Господа Бога Ісуса Христа. Він просветлился своїми думками і повчав віруючих, наставляючи їх вірити і шанувати єдиного Бога і Пречисту Діву Марію. Він перемагав силою своєї віри полчиша бісів, зціляв хворих, з свого серця виливав благодать, дану йому Богом. Мученик Назарій повставав проти ідолопоклонства, за що зазнав від язичників страшні муки і відійшов до Бога. Християни підняли тіло мученика і поховали його з почестями.

Назар Іменини за Церковним Календарем

17 Червня – Назарій Олонецкий, прп.27 Жовтня – Назарій Римлянин, Медіоланський, мч.9 Грудня – Назарій (Грибків), сщмч., прот. /новомуч./


Залишити відгук