Іменини Наума — день Ангела Наума

Професію собі Наум, як правило, обирає саме таку, щоб вона могла бути йому завжди по душі і звичайно повністю відповідала його різним інтересам. А ось якийсь престиж для нього зовсім не важливий, він завжди трудоголік і геть позбавлений будь-якого кар’єрного завзяття. Його сім’я, та й будинок для нього будуть завжди лише на другому місці, а ось найголовніше – це звичайно його робота. Найбільш часте хобі Наума – це звичайно риболовля і полювання, а от свою відпустку він, як правило, воліє проводити неймовірно активно, у різних далеких складних походах, або поїздках.

Наум – влюблива натура. При цьому, чим більше сподобалася йому дівчина, тим складніше йому почати спілкування з нею. З тими, з ким Наум не бачить серйозних стосунків, він може бути дуже розкутим і активним. Це протиріччя нерідко стає причиною його невдач у коханні. Наума залучають ніжні, господарські жінки. Він не стане опиратися побудови кар’єри своєї коханої, але в глибині душі може мріяти про те, щоб та стала домогосподаркою. Хоча сам Наум навряд чи впоратися з повним забезпеченням сім’ї.

Доля: У Наума суперечливий характер, що поєднує в собі однаковою мірою позитивні і негативні якості. Наум справляє враження поступливого і спокійного людини, в той час як в душі його вирують пристрасті.

Святі: Наум Орхидский (іменини 5 січня), пророк Наум (іменини 14 грудня).

День Ангела Наума

Чоловіче ім’я Наум має давні єврейські коріння і означає «утішитель», «втіха». Святитель Наум був учнем святих Кирила і Мефодія та співробітником святителя Климента Охридського. Наум збудував монастир на південному березі Охридського озера, який на століття став джерелом фортеці віри і притулком для убогих і калїк. Наум був мудрим наставником, строгим подвижником, чудотворцем і молитовником. Він невтомно працював над перекладом Священного Писання на слов’янську мову.

Наум Іменини за Церковним Календарем

5 Січня – Наум Охридський, исповедник3 Липня – Наум Охридський, исповедник9 Серпня – Наум Охридський, исповедник11 Листопада – Наум, мч. /новомуч./14 Грудня – Наум, пророк, з 12 малих пророків


Залишити відгук