Іменини Наталії — день Ангела Наталії

На перший погляд вона дуже ніжна, легковажна і ранима. Насправді, коли справа стосується її власного успіху, вона проявляє надзвичайну твердість. Вона рідко звертається до когось за допомогою, сама знає, як їй діяти в тій чи іншій ситуації. Дуже любить себе і знає собі ціну, вона не дозволить себе образити. У відносинах з чоловіком робить для нього все. Однак її чоловік не завжди цінує її старання, нехтує її почуттями. Шлюб Наталії часто закінчується розлученням.

Доля: все життя-боротьба. Вона не вміє стояти на місці і завжди кудись поспішає. Її важко зупинити або протистояти – для неї перешкод не існує. А ще вона упрямица і тому фаталістом ніколи не буде.

Святі: Наталія Візантійська (іменини 8 вересня).

День Ангела Наталії

З латинської мови – від латинського «наталіс» – рідний, але також від латинської назви свята різдва: «дієса наталіс» – «день різдва», «день народження». Існує й інше тлумачення, возводящее це ім’я до того ж європейського кореня, що і в імені Патан – дарований. Іменини Наталії, Наталії у вересні.

Наталя – розумна, з природною кмітливістю і хитрістю жінка. Вміє знайти вихід з будь-якого положення, часто дуже неординарними методами. Рішуча, весела, при цьому жіночна і лірична. Чоловіка вибирає собі сама – її обранець навіть не помітить, як виявиться одруженим. Однак він задоволений – з Наташею йому цікаво, він відчуває себе главою будинку (хоча насправді це далеко не так).

Наталя завжди підкреслює його значення в сім’ї як розумного, справедливого і доброго чоловіка і батька. Народжує і дівчаток, і хлопчиків. У сім’ї зазвичай двоє-троє дітей. Деякі Наталії бувають по 2-3 рази заміжня. Ні, не з-за розлучень – чоловіки у неї можуть загинути трагічно (катастрофи) або померти внаслідок важких захворювань.

Наталія іноді доживає свій вік з дітьми і внуками, з якими у неї дружні стосунки, немов вона їх ровесниця.

Наталія Іменини за Церковним Календарем

11 Січня – Наталія (Васильєва), мц. /новомуч./; Наталія (Сипуянова), мц. /новомуч./; Наталія (Сундукова), мц. /новомуч./22 Березня – Наталія (Ульянова), прмц., послушниця /новомуч./31 Березня – Наталія (Бакланова), прмц. /новомуч./8 Вересня – Наталія Никомидийская, мц.. [дружина мч. Адріана Нікомидійського]14 Вересня – Наталія (Козлова), мч. /новомуч./


Залишити відгук