День Народження 22 Серпня: Знак Зодіаку — Лев

Люди, народжені на стику знаків Лева та Діви, являють собою незвичайне поєднання якостей інтроверта і екстраверта. З інтуїтивним розумінням енергійних Львів і аналітичним розумом Діви, ви можете оцінити загальну картину і найдрібніші деталі будь-якої ситуації. Усередині ви чутливі і соромливі, але зовні — зірка будь-якого шоу. Артистичний темперамент, почуття стилю, прагнення до зовнішніх ефектів, властиві Леву, і практичність Діви щодо своїх близьких створюють необхідну базу для успіху в будь-якій області кар’єри, яка вам сподобається.

Народжених 22 серпня залучають експерименти всіх видів, однак у пошуках пригод вони часом забувають про небезпеку. Отже, їм потрібно остерігатися різноманітних нещасних випадків. Крім того, народжені в цей день дуже люблять смачно поїсти і зазвичай не можуть вчасно зупинитися. Ті з них, хто має силу волі перейти на зернові і свіжі фрукти і овочі, обмеживши споживання м’яса, жирів і цукру, будуть більш життєздатними. Для народжених 22 серпня першорядне значення повинні мати фізичні вправи, що дозволяють контролювати свою вагу. Якщо немає бажання і сил займатися серйозними видами спорту, можна вибрати ходьбу, плавання, джоггінг і т. д.

Які б цілі не переслідували народжені 22 серпня — уявні або цілком реальні, вони ніколи не втрачають зв’язку з тим досвідом, який вони придбали, вирішуючи найпростіші завдання і виконуючи повсякденні обов’язки. Ці люди аж ніяк не вважають, що знання може бути марним. Накопичивши всебічну інформацію про навколишній світ, вони без праці орієнтуються в абстрактних філософських концепціях, так і в звичайних життєвих справах. Тим не менше їх важко звинуватити в зарозумілості або зайвої самовпевненості. Народжені 22 серпня ніколи не забувають своїх коренів і абсолютно правильно оцінюють власні здібності. Народжені 22 серпня безстрашно виношують свої плани. Якими б ні були їхні природні таланти, вони експлуатують їх по повній програмі. В цьому відношенні вони мало заздрять іншим, знаючи, що «геній складається на один відсоток з натхнення і дев’яносто дев’ять відсотків з потіння». Народжених в цей день навряд чи виведуть з рівноваги ті, хто сумнівається в їх можливості, відповідь зазвичай полягає в гарній роботі, а результати говорять самі за себе.

Знак Зодіаку 22 Серпня — Лев

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку зарахований до знаків стихії Вогню, які виділяються наступні якості: рішучість, уміння прощати, впевненість, гармонія, прихильність.

Планета Управитель: Сонце. Його «дари» Леву — самореалізація, яскравість особистості. Вплив Сонця ідеально для переважної числа чоловічих професій і жінок, захоплення яких, пов’язані з проявом власного «я». Планета у вигнанні – Уран. Відповідальна за надмірну сприйнятливість до того, що подумають оточуючі, а також брак незалежності.

22 серпня люди народжуються під знаком Лева. Зодіак наділяє їх особливими якостями. Леви, які народилися у третій декаді серпня, відрізняються терпінням. Вони практично ніколи не кидають почате. Довести справу до кінця – питання честі для представника знака. Леви, які народилися 22 серпня, не схильні до відкритого прояву емоцій. Їх оточуючі часто вважають холодними, малочувствительными. Але це лише зовнішнє враження. Леви, які народилися 22 серпня, мають гаряче серце. Їх стриманість часто оманлива.

Народжені 22 серпня не терплять суєти, воліючи поспіху добре організований працю. Заздалегідь спланувавши собі майбутнє, вони роками будуть відточувати навички, поступово просуваючись до поставленої мети, але в потрібний момент почнуть діяти дуже рішуче. Поставивши на карту все, вони рідко залишаються у програші. Зазвичай все, чим займаються ці люди, відзначено печаткою оригінальності. Бути може, тому серед них так часто зустрічаються по-справжньому творчі натури. Натреноване око тих, хто народився в цей день, звик бачити красу в усьому: в зручних предметах домашнього вжитку, витонченої лінії модного крою одягу, в сучасних дизайнерських розробках і навіть у звичайному міському пейзажі, яка не здатна схвилювати інших.

Багатьох народжених 22 серпня, незалежно від професії, привертають події давно минулих століть. Для них історія — це хвилююча пригода, яка тільки і чекає свого дослідника. Заглиблюючись у своє хобі, народжені в цей день ризикують залишитися на самоті, якщо близькі або друзі не підтримають їх інтерес. У тих, хто страждає надмірною цікавістю, розгадка таємниць і секретів може перетворитися в манію. Народжені 22 серпня завжди лояльні по відношенню до своїх друзів, колег по роботі та членам своєї сім’ї. Тим не менше вони можуть проявити волю і вже тим більше не зазнають насильства над своєю особистістю. Зовні вони справляють враження чесних і щирих людей, але їх внутрішній світ надійно закритий від сторонніх поглядів.

Народжені 22 серпня повинні остерігатися тенденції вивищувати себе до рівня бога. Чим культивувати в собі відчуття непогрішимості, краще визнати свої помилки і помилки, попередньо проаналізувавши мотивації. Найбільш розвинені індивідууми, народжені в цей день, добрі не тільки в ролі лідерів, але також і в ролі рядових співробітників, так як в цій якості вони здатні контролювати диктаторські спонукання, втім, досить рідкісні в них.

Чоловік Лев — народився 22 Серпня

Чоловіки, що з’явилися на світ 22 серпня — володіють наступними рисами: такий чоловік — відкритий, лояльний, впливовий, сильний. Чоловік, народжений під знаком Лева, настільки власник, що часом готовий йти напролом заради коханої жінки. Він ніколи не стане тихо страждати і шкодувати про втрачені можливості – Лев завжди діє активно і часом агресивно.

Жінка Лев — народилася 22 Серпня

Жінки, що народилися 22 серпня, володіють наступними гранями темпераменту: така харизматична жінка, виняткова, відкрита, шикарна. Жінки-Леви – протиріччя натури, сила і гордість яких входить в резонанс з сентиментальністю і потребою в любові і захоплення. Жінка-Лев майже на фізичному рівні потребує не просто уваги, але в любові на грані фолу, зречення, жертовності і бажання партнера розчинитися в її інтересах.

День Народження 22 Серпня

Накопичений досвід – найцінніше. В день 22 серпня народжуються видатні особистості, які завдяки своїй працьовитості, неймовірній інтелекту і наполегливості підкорюють всі вершини світу. Найціннішим для них є досвід, який вони збирають, як дорогі алмази, протягом усього життя. Народжені 22 серпня знак зодіаку Лев, як ніхто інший, розуміють, що знання не може бути чимось даремним. Головне завдання для цих людей – зуміти максимально розвинутися в різних галузях, тому що саме всебічна обізнаність допомагає орієнтуватися як в глобальних питаннях, так і в звичайних побутових проблемах.

Але, незважаючи на бажання пізнати якомога більше, народжені 22 серпня знак зодіаку Лев, завжди з особливою повагою ставитися до своїх коренів. Також їх не можна дорікнути в зарозумілості чи самозакоханості, адже вони точно вміють оцінювати свої здібності та вміння. Ще їм притаманна самокритичність і самоаналіз. Люди, які прийшли світу 22 серпня, люблять будувати грандіозні плани. Більш того, надумавши щось, вони не заспокояться, поки не досягнуть бажаного. Щоб досягти мети, вони вдаються до всіх своїх природних і придбаних талантах. Їм не знайоме почуття заздрості, вони ніколи не будуть задивлятися на успіхи інших. Ці персони розуміють, що потрібно самому трудиться, розраховувати на власні сили. Їх відмітною рисою характеру є незалежність та цілковите ігнорування чужої думки.

Народжені 22 серпня знак зодіаку Лев, ніколи не залишать спроби дійти до бажаного фінішу, якщо хто-небудь висловить своє невдоволення або невпевненість в ефективності їх роботи. Але, як правило, нарікань до якості або швидкості виконання різних завдань не виникає. Сузір’я Лева дарує народженим 22 серпня, неспішність і розміреність рухів. Дані персони не терплять суєти і поспіху, вважаючи, що якісна робота можлива тільки при гарній організованості і налагодженості системи. Деякі з них навіть можуть почати планування свого життя ще з підліткового віку.

Рік за роком, набираючись нового досвіду і відточуючи майстерність, вони будуть планомірно рухатися по наміченому шляху, щоб в кінці отримати довгоочікуваний приз. Але, якщо обставини поставлять в крайнє положення, тоді Леви почнуть діяти дуже рішуче. Навіть поставивши на карту все, вони все одно залишаться у виграші. Більшість, народжених 22 серпня знак зодіаку Лев, присвячують своє життя творчості. Вони мають абсолютно оригінальний погляд на світ і навколишні речі. Вони вміють помічати красу в доволі буденні речі, також дуже тонко відчувають віяння моди. Для них не складе великої праці оформлення інтер’єру або підбір трендових нарядів.

Про цих Левів можна сказати, що вони досить відкриті натури, хоча найпотаємніше надійно приховано від інших. Вони товариські люди, вміють дружити. Трепетно і з особливою ніжністю ставляться до своїм другим половинкам, готові, в разі чого, захищати свій вибір до останнього. Терпіти не можуть несправедливого ставлення чи насильства над особистістю. Завжди поспішають заступитися за слабкого.

Любов і Сумісність

В області особистих відносин ви — душевний і турботливий чоловік, проте ваш ідеалізм і бажання досконалості можуть підірвати близькі стосунки. Ви вимагаєте, щоб про вас піклувалися і постійно хвалили, оскільки лише тоді ставайте щирим, відданим і надійним партнером.

Найкращі стосунки у Львів складаються зі знаками, керованими стихією Вогню, – Левом, Овном і Стрільцем. Найкраще знак Лева поєднується з Близнюками – обидва яскраві, сильні та незалежні, а їх союз тримається на самому міцному фундаменті – взаємних інтересах і вмінні відчувати один одного. Також хороші перспективи у відносинах з Вагами – витончені естети Ваги і яскраві лідери Леви часто створюють дуже благодатні для обох спілки. Вірогідний союз з абсолютною протилежністю Лева — Водоліями, якщо останні зможуть змиритися з роллю підлеглого. Не дуже вдалий союз чекає Лева і Скорпіона і зовсім невдалий – з Биком: обидва є фіксованими знаками, де править бал впертість і небажання поступатися.

Робота і Кар’єра

Народилися в зазначений день рідко що приймають на віру. Вони аналізують, порівнюють, оцінюють. Такі здібності допомагають людям в роботі, тим більше що сфери діяльності вони вибирають відповідні. Народилися 22 серпня наділені логікою. Вони відповідальні і практичні. Сильною стороною особистості виступає незалежність. Але вона ж нерідко заважає визнавати свої помилки.

Народилися 22 серпня Леви – універсальні фахівці. Вони жадають знань, накопичують їх, аналізують і систематизують інформацію. В результаті представники знаку відмінно розбираються в усьому, починаючи з побутових речей, закінчуючи філософськими концепціями. Лідери по натурі, Леви є хорошими керівниками. Вони віддані справі, знають, як домогтися успіху. Але у Львів-керівників можуть виникнути проблеми з командою. Причиною є їх запальність.

Здоров’я і Хвороби

Для народжених 22 серпня Львова в аспекті здоров’я існує дві небезпеки: переїдання і нещасні випадки. Представники знака обожнюють смачну їжу, не можуть вчасно зупинитися. Відповідно, багато страждають ожирінням, мають надлишкову вагу, з яким безуспішно борються за допомогою дієт. Нещасних випадків варто остерігатися Левам, хто любить екстрим. Їх безпечність збільшує ризик травматизму. Те ж саме робить самовпевненість. Не варто відмовлятися від страховки, коли така передбачена правилами екстремальної програми.

Доля і Удача

Люди, що народилися сьогодні, володіють активним, сильним характером. Їх найкращі якості — здатність до боротьби, відвага, неприйняття пліток і інтриг. Це лідери, вони завжди мають свою думку. Цей день наділяє активністю, доблестю, чесністю, рішучістю, міцним здоров’ям, потужними життєвими силами і довголіттям. Такі люди легко йдуть по життю, вони мудрі, доля у них щаслива, їх люблять оточуючі люди. Ті, хто народився в цей день, наділені безмежними можливостями. Вони мають міцний зв’язок зі своїм родом, шанують традиції. Ставляться з любов’ю до своїх батьків і завжди проявляють турботу та увагу до них. Люди, народжені в цей день, щасливі, вони завжди творять добро і несуть радість навколишнього світу.

Поради Левам, Народженим 22 Серпня

Владність і небажання визнавати помилки – не кращі супутники успішної особистості. Приділіть більше уваги розвитку позитивних якостей, навичок. Будьте відкритими для порад і пропозицій. Не стримуйте своїх улюблених або колег. Визнайте за собою людські слабкості — і інші полюблять вас ще більше. Вам не потрібно підкреслювати свою непоступливість, будьте простіше — і багато проблем відпадуть самі собою.


Залишити відгук