Іменини Надії — день Ангела Надії

У ній поєднуються несумісні якості. Вона може бути слабкою і в той же час сильної, нестриманій і вольової, емоційної і спокійною. Також вона цілеспрямована і в її характері присутня якась твердість, завдяки якій вона вміє постояти за себе в різних ситуаціях. Надія досить щедра, може віддати останнє. Чоловік завжди любить Надію. Вона все для нього робить, але непомітно їм керує.

Доля: Надія має чоловічий склад характеру, який дозволяє їй завжди досягати поставленої мети. Надія вважається авантюрним і розважливим людиною. Вона тверда у своїх намірах, цілеспрямована, не проявляє зайвої чутливості.

Святі: Надія Римська (іменини 30 вересня).

День Ангела Надії

З давньогрецької мови – походить від слова «елпіс» – буквально в перекладі на давньослов’янську мову означало – «надежа». Надалі ім’я обрусело і стало у кінцевому підсумку вимовлятися Надія, як символ віри в те, що все буде добре. Надія – ніжна, лагідна, дуже працьовита, жіночна, чарівна. Обожнює незлобно попліткувати про чоловіків, про коханців, про сусідів. Взагалі, благочестива жінка, охайна, влюблива.

Вважає себе чарівною, тому постійно відчуває свої жіночі чари на чоловіках – загадково посміхається, робить багатозначні натяки, словом, подає надії. Однак далі цього, як правило, справа не доходить. Хіба що Надія шалено закохується. Але це вона може дозволити собі тільки до заміжжя.

Вийшовши заміж, починає вести більш розмірений спосіб життя, стає стриманою і організованою. У відносинах з чоловіком здатна проявити емоційність, але душевні пориви зберігає усередині себе. Намагається займатися конкретною справою і не витрачати даремно час на беззмістовні розмови. У родині займає чільне положення і командує своїм чоловіком, але робить це з тактом і ненастирливо.

Надія більшу частину часу присвячує домашньому господарству. Вона працелюбна і все встигає зробити. Дітей навчає скромності в поведінці і в побуті. Мати для них беззаперечний авторитет.

Надія Іменини за Церковним Календарем

14 Березня – Надія (Аббакумова), мц. /новомуч./20 Березня – Надія (Круглова), прмц. /новомуч./30 Вересня – Надія Римська, мц., отроковица21 Жовтня – Надія (Ажгеревич), мц. /новомуч./


Залишити відгук