Іменини Музи — день Ангела Музи

Подорослішала Муза воліє проводити час в компанії, а не за книгами. Любить поговорити, вона розумна і здатна, але не особливо прагне добитися визнання і слави. Її не можна назвати спокійною, домашньої дівчиною. Муза віддасть перевагу тихому вечері удвох бурхливу вечірку або ж похід на концерт. Домашні справи, консервування та вишивання – це не ті заняття, за якими можна застати її. Хоча якщо вона бачить необхідність в цьому, то зробить цю роботу чудово і якісно.

Доля: Муза цілком виправдовує своє гарне ім’я-вона тонко відчуває красу, витончена, артистична. Занурена у світ поетичних мрій, вона не забуває і про добуванні хліба насущного, але насилу одноманітним займатися не стане.

Святі: Муза Римляныня (іменини 29 травня).

День Ангела Музи

Значення імені Муза не становить секрету для тих, хто цікавився легендами Стародавньої Греції. Саме так називали покровительку мистецтва. Природно, що даючи, дочці ім’я Муза, батьки покладають надію на творчу обдарованість дитини. Але природа розпоряджається по-своєму. Дівчинка виростає товариською і дуже розважливою. Вона ніколи не допустить виникнення конфлікту. Завжди прагне отримати гарну освіту, але кар’єрний ріст її не приваблює.

Муза тонко відчуває красу. І професію вибирає таку, щоб мати можливість або створювати, або милуватися прекрасним. Вишуканий смак допомагає їй завжди бути красиво одягненою.

якось непомітно Муза стає лідером і на роботі, і в сім’ї. Неконфліктний характер допомагає їй ладнати з оточуючими. Господарство веде впевненою рукою, особливо вдається їй приготування складних і дуже смачних страв. Діти і жінки по імені Муза завжди доглянуті.

Але поступово роки беруть своє. Характер у Музи псується, розвивається скупість, вона неохоче витрачає гроші, відкладаючи на «чорний день». Може збрехати, при цьому без жодної для себе вигоди. Навіщо починає плести інтриги. Дуже ображається, якщо оточуючі не вважають її точку зору єдино правильною. Виростає почуття самовпевненості і самозакоханості.

Муза Іменини за Церковним Календарем

29 Травня – Муза Римляныня, отроковиця


Залишити відгук