Іменини Модеста — день Ангела Модеста

Дорослий Модест — схильний до повноти чоловік, говорить неголосно, але переконливо, до нього прислухаються, тому що його думка має велику вагу, де би і чим би він не займався. Його важко уявити кричущим або метушливим. Проте в душі він до себе ставиться критично, боїться здатися примітивним або смішним, хоча це далеко не так. Глибокі професійні знання, надійність, рідкісна працездатність роблять Модеста прекрасним працівником, здатним виконувати, не відволікаючись, найбільш копітку роботу. Модест опановує професії фізиків, математиків, юристів. Він може бути хорошим керівником.

У ранній молодості він надзвичайно обожнює дівчат, вважає їх неземними істотами. Через усе життя він проносить найблагородніші почуття по відношенню до жінки. Він є відданим чоловіком і батьком. Поруч з дружиною він добрий і безхарактерний, часто у неї «під каблуком». Не прощає тільки зраду, в цьому випадку він розриває шлюб, знову одружується не відразу, по закінченні декількох років. У новому шлюбі, вже за сорок років, він може бути примхливим і егоїстичним.

Доля: Модест не мислить свого життя без того, щоб опинятися у всьому і завжди в перших рядах. Ім’я означає потребу домінувати. Завжди і скрізь. Конфлікт з тим, хто свідомо сильніше – не лякає, а швидше навпаки – розохочує.

Святі: Модест Римський (іменини 28 червня), Модест Єрусалимський (іменини 31 грудня).

День Ангела Модеста

У перекладі з латині ім’я означає «Скромний, невибагливий». У Стародавньому Римі ім’я Модест було епітетом бога Марса. Уже в самому цьому імені міститься натяк на снобізм і певну елітарність. Спробуйте вимовити його вголос і при цьому простежити за своєю мімікою – на першому складі у вас мимоволі піднімуться брови, як якщо б ви були чимось здивовані, закінчення ж другого складу змусить вас цокнуть мовою, як би підсумовуючи свою реакцію на диво. Цілком можливо, що після цього вам несподівано захочеться холоднувато піджати губи. Чи Не правда, дуже схоже на таку собі аристократичну манеру вести бесіду?

Модест Іменини за Церковним Календарем

15 Січня – Модест, мч.29 Травня – Модест Римський, Пестун, мч.28 Червня – Модест Римський, Пестун, мч.31 Грудня – Модест Єрусалимський патріарх


Залишити відгук