Іменини Митрофана — день Ангела Митрофана

Дорослий Митрофан — лагідний, працьовитий, талановитий, часом несподіваний людина, що живе багатим внутрішнім життям, володіє пером, вміє цікаво говорити. Часто мрії замінюють йому реальність. Митрофан може бути письменником, драматургом, актором. Його чудове працьовитість допоможе йому в цьому, але для успішної кар’єри потрібні ще й активність, впевненість в собі, чого Митрофану не вистачає. Незважаючи на це, слід визнати, що у Митрофана більше можливостей прожити цікаве життя.

Митрофан любить красивих, молодих, доглянутих жінок. Поняття вірності не має для нього великого значення, тому з дружиною у нього часті і затяжні конфлікти. Він не любить замикатися в своєму будинку, йому необхідні спілкування і друзі. Але він же може бути замкнутим, усамітнюватися, йти в свій вигаданий світ.

Доля: «Насолодившись» примхами в ранньому дитинстві, Митрофан, розуміє, що не можна розраховувати на жалість необхідно впевнено йти до поставленої мети і досягати результатів будь-якими способами. Протягом усього життя змінюється характер позитивної людини, стає твердіше, самостійніше, спокійніше.

Святі: Митрофан Константинопольський (іменини 17 червня), Митрофан Воронезький (іменини 6 грудня).

День Ангела Митрофана

Митрофан — ім’я грецького походження, означає «який має славну мати» або «явлений матір’ю». У XIX — початку XX століття це ім’я було у вжитку, в XX столітті абсолютно вийшло з моди, зараз з’являється знову. Людині з рідкісним, але красивим ім’ям Митрофан, дуже часто приписують риси фонвизинского «Недоростка». І абсолютно марно. Митрофан — особистість турботлива, готова прийти на допомогу близьким у будь-яку хвилину. Йому властива тонка духовність, чутливість, доброта і миролюбність. Цих рис Митрофан соромиться, показуючи практичність як ширму. Притаманна інтуїція часто допомагає обходити гострі кути в спілкуванні з іншими людьми.

Митрофан Іменини за Церковним Календарем

1 Червня – Митрофан (Вильгельмский), сщмч., ієрей /новомуч./17 Червня – Митрофан Константинопольський, патриарх6 Липня – Митрофан, сщмч., архієпископ Астраханський /новомуч./1 Серпня – Митрофан, єпископ, Воронежский20 Серпня – Митрофан, єпископ Воронезький (Набуття мощей)17 Вересня – Митрофан, єпископ Воронезький (Друге знайдення мощей)6 Грудня – Митрофан, єпископ, Воронежский7 Грудня – Митрофан (Корницька), сщмч., ієрей /новомуч./


Залишити відгук