Іменини Мірри — день Ангела Мірри

Це типові інтроверти, занурені в себе, живуть складним внутрішнім життям; серед них чимало глибоко віруючих. Приймають все близько до серця, пропускають і свої, і чужі неприємності «через себе», але на їх обличчі ви не прочитаєте нічого. Вона потребує в постійному спілкуванні. Не піддається впливу, вміло виходить з будь-якої ситуації. Володіє сильною волею. Світу — чарівна жінка, але спільне життя з нею не так приваблива, як вона сама.

Доля: Ім’я Мірра вважається благословенним, несучим світ і родючість. Ім’я Мірра уособлює життя і весняне цвітіння, а також виконання чотирьох Божих ласк: багатства, чесноти, гармонії і довголіття.

Святі: Миропия Хиосская (іменини 15 грудня).

День Ангела Мірри

Значення імені Мірра треба шукати в давньоєврейською мовою, у перекладі воно означає «миртове дерево». Православна церква приймає його, як основу, проте змінює Миропи.

Мірра дуже схожа на батька і зовні, і багатьма рисами характеру, однак більше прив’язана до матері. Це досить чутлива, ранима і жаліслива дівчинка, трохи боязка і гидлива. Жінка з ім’ям Мірра володіє цілим рядом позитивних якостей: працелюбності, обов’язковість, милосердя. Вона не любить змінювати прийняте одного разу рішення, авторитетів для неї не існує. Дуже релігійна, ніколи не поспішає, у неї глибокий внутрішній світ.

З раннього дитинства проявляє здібності до творчості, тому серед відомих людей мистецтва ім’я Мірра дуже поширене. Також з неї може вийти чудовий лікар або вчитель, Мирра здатна реалізувати себе у фінансовій сфері або торгівлі.

Вступаючи в шлюб, Мирра стає вірною і турботливою дружиною. Для неї шлюб – тиха гавань, в якій вона відчуває себе захищеною від усіх життєвих негараздів. Чоловік їй потрібен зі спокійним характером. Вона відмінна господарка, яка, буквально з нічого приготувати прекрасний обід або вечерю.

У сімейному житті Мірра спокійна і стримана, для неї важливіше доставити задоволення коханому, ніж отримати його. Вона дуже ревнива, але намагається це приховувати. Часто одягає маску байдужості, хоча в цей час її душу розриває ураган пристрастей. Якщо ж ревнощі має під собою підстави, то це стає для Мірри сильною душевною раною, на лікування якої потрібно неабияку кількість часу.

Мірра Іменини за Церковним Календарем

15 Грудня – Миропия Хиосская, мц.


Залишити відгук