Іменини Мирона — день Ангела Мирона

Мирон — дуже обдарована особистість, у будь-якій справі чудовий професіонал. Він може стати вченим, бібліотекарем, архіваріусом. Його талант особливо розкривається у мистецтві живопису, музики, кінематографії. Ім’я Мирон здатний бути чудовим другом, але для небагатьох. Він розбірливий у виборі близьких друзів, але їм він вірний до кінця.

У Мирона багатий внутрішній світ, з ним цікаво розмовляти, можна дізнатися багато нового. Зовні привабливий і притягує людей, однак не всіх до себе підпускає. Мирон домосід і не любить їхати далеко або на довгий період часу. Терпить всі примхи дружини, виконує всі її прохання. Навіть якщо його шлюб буде на межі розлому, він з усіх сил намагатиметься його зберегти. Дуже прив’язаний до своїх дітей і ні за що їх не залишить. Він готовий терпіти будь-які невдачі, лише б тільки його діти були поруч з ним.

Доля: Характер Мирона багато в чому збігається з асоціаціями, навеваемыми його ім’ям. Він м’який, неквапливий, добродушний і трохи сумний. Мирону властива справжня щедрість душі і приваблива доброта. При цьому не варто думати, що в характері Мирона відсутня в достатній кількості твердість, необхідна кожному чоловікові. Він є і відмінно поєднується з добросердечностью і людинолюбством цього чоловіка.

Святі: Мирон Критський (іменини 21 серпня), Мирон Кизический (іменини 30 серпня).

День Ангела Мирона

У імені Мирон існує кілька версій походження. За однією з них, значення імені Мирон перекладається з грецької мови як «запашна смола», «миро», «виділяє міро». В переносному сенсі його можна трактувати як «запашний». Наголос можна ставити на перший або другий склад. Також відомо, що Мирон є формою імені Мироний. Жіночі аналоги – Миропия та Смирну. Друга версія говорить про те, що Мирон є таджицької формою персидського варіанту Міран, який перекладається як «емір», «повелитель».

Мирон Іменини за Церковним Календарем

2 Квітня – Мирон Критський, мч.21 Серпня – Мирон Критський, епископ30 Серпня – Мирон Кизический, сщмч., пресвитер13 Вересня – Мирон (Ржепик), сщмч., прот. /новомуч./30 Вересня – Мирон, сщмч., єпископ, Тамаса Кіпрського


Залишити відгук