Іменини Матвія — день Ангела Матвія

Дорослий Матвій не любить перевершувати над іншими, йому простіше злитися з натовпом. Не любить будувати кар’єру, підніматися вгору по кар’єрних сходах. Йому це нецікаво, єдине його вимогу до роботи — це отримання матеріальної винагороди, а яку роботу виконувати для нього не важливо. Не прагне прославитися або стати відомим, навпаки, любить залишатися непоміченим.

Матвеи зазвичай дуже скромні. Іноді соромляться навіть познайомитися з дівчиною, яка їм подобається. Не любить конфліктів, йому простіше відійти від конфліктної ситуації. Любить спокійне і розмірене життя. Іноді навіть пливе за течією, не думаючи про наслідки. Це надзвичайно влюблива людина, проте неухильне дотримання моральних норм не дозволяє йому змінювати дружині. Тим не менш сімейне життя Матвія дуже рідко буває благополучною. Однак якщо в сім’ї з’являються діти, яких він дуже любить, то чоловік готовий заради них стерпіти багато.

Доля: Матвій слід у житті твердим моральним принципам. Він чесний, позбавлений честолюбних кар’єристських планів, надзвичайно скромний і витриманий. Його стиль – це стиль спокійної, терплячої, доброзичливого людини, миротворця, і йому не без успіху вдається досягти згоди між людьми.

Святі: Матвій Печерський (іменини 18 жовтня), євангеліст Матфей (іменини 29 листопада).

День Ангела Матвія

З давньоєврейської мови – «Божий дар», «дарований Господом». За значенням збігається з іменами Федір, Богдан. У церковній традиції – Матвій. Матвій – давньоруське ім’я. Святим покровителем вважається Левій Матвій, апостол з 12-ти і євангеліст, колишній митник, який кинув свою справу, послухавши слова Господа. На Русі відомий і Матвій Преподобний, один з великих учителів церкви, архімандрит, Новоторжский чудотворець, перший подвижник з іноків на Русі. Народився в X столітті. Прибув разом зі своїми братами на службу до сина князя Володимира — Борису, який князював тоді в Ростові. Помер у глибокій старості.

Матвій Іменини за Церковним Календарем

18 Січня – Матвій (Гусєв), мч. /новомуч./1 Червня – Матвій (Вознесенський), сщмч., ієрей /новомуч./13 Липня – Матвій (Левій), сщмч. (12 ап.). [колишній митар, брат ап. Якова Алфеєва]; Матфій, сщмч. (12 ап.)22 Серпня – Матфій, сщмч.25 Серпня – Матвій, сщмч., ієродиякон, інок, Білогірського Св.-Миколаївського монастиря /новомуч./27 Серпня – Матвій (Померанцев), сщмч., архим /новомуч./11 Жовтня – Матвій Печерський, Прозорливый13 Жовтня – Матвій (Соловйов), мч. /новомуч./18 Жовтня – Матвій Печерський, Прозорливый12 Листопада – Матвій (Казарін), сщмч., протодиякон /новомуч./25 Листопада – Матвій (Алоїн), сщмч., ієрей /новомуч./29 Листопада – Матвій (Левій), сщмч.. [колишній митар, брат ап. Якова Алфеєва]; Матвій Ефіопський, єпископ, князь15 Грудня – Матвій (Александров), сщмч., ієрей /новомуч./


Залишити відгук