Іменини Мартіна — день Ангела Мартіна

Велике значення надає самореалізації. Намагається досягти кар’єрних вершин, що означає наявність здорових амбіцій в характері. Але в боротьбі за більш високу посаду не готовий «йти по головах». Намагається домогтися підвищення за рахунок свого працелюбства і досвіду. З Мартіна вийде прекрасний хірург, фермер, викладач в університеті, священик, дипломат, підприємець, журналіст або юрист.

Відносини з представницями прекрасної статі дуже важливі для Мартіна. Здатний довгий час перебувати у статусі вільного чоловіка. Така легковажність в любові означає певну легковажність по відношенню до шлюбу. Змінює сексуальних партнерок досить часто. Схильний розривати опостылевшую зв’язок без особливих нарікань. Не сприймає тиск у взаєминах з партнеркою. Найменший тиск змушує його думати про розрив.

Для щасливого сімейного життя важливе значення має, чи добровільно Марті вступив у шлюб. Якщо причиною був тиск батьків або партнерки, то така сімейне життя приречена на крах. Якщо ж сам прийме рішення про одруження, то велика ймовірність, що шлюб триватиме тривалий час і при цьому досить щасливим. Марті – гарний господар і вірний чоловік. Намагається піклуватися про своєму домі і про домочадців. З роками перетворюється в завзятого домосіда, що, часто подобається дружині.

Доля: Це господарські люди з золотими руками, які часто знаходять цій якості практичне застосування, постійно перебуваючи в якісь клопоти по дому. Володар цього імені — домосід, любитель спорту, риболовлі та читання. Як правило, в його житті буває два шлюби: другий з них вдаліше першого.

Святі: Св. Мартін (іменини 25 жовтня).

День Ангела Мартіна

Мартін — войовничий; присвячений Марсу, давньоримського бога війни (ім’я Мартін латинського походження). Сталося таке ім’я від однойменного римського конгомена. Наголос в імені Мартін буває і на перший, і на другий склад. Також в імені Мартін є родинні імена: Марціал, Мазкий, Марсель, Марк. У християнстві ім’я Мартін співвідноситься з кількома святими: Мартіном Турським, Мартіном Сповідником. Мартін Турський відомий як Мартін Милостивий і є покровителем міст Ольпе, Эдинген (Німеччина), Бургенланд (Австрія), заступником наїзників, жебраків, солдатів і виноградарів.

Мартін Іменини за Церковним Календарем

26 Лютого – Мартін Милостивый6 Квітня – Мартін Фівейський, прп.27 Квітня – Мартін I Римський, сповідник, папа10 Липня – Мартін Туровський, прп.24 Серпня – Мартін, мч.5 Жовтня – Мартін, мч.25 Жовтня – Мартін Милостивий, Турський, епископ31 Грудня – Мартін, мч.


Залишити відгук