День Народження 21 Серпня: Знак Зодіаку — Лев

Народжені 21 серпня — надзвичайно популярні, приємні особистості і з радістю вітаються в будь-яких компаніях. Від типових представників цього знака ви відрізняєтеся більшою гнучкістю та вмінням робити безліч справ одночасно. Нові люди і місця дають вам необхідну розумову стимуляцію, а потреба в різноманітності змушує активно шукати нові враження. Неймовірна життєва енергія дозволяє вам невпинно прагнути до поставленим цілям. Неспокійний розум постійно шукає нові об’єкти для вивчення і піднімає все нові актуальні питання.

Зазвичай народжені 21 серпня володіють характером, схильним до захисту і виховання тих, хто потребує допомоги, що дуже сприяє наявності здорової сім’ї. Якщо тим не менше вони будуть надмірно турбуватися про власне благополуччя і благополуччя близьких людей, то зайві стреси їм гарантовані. Таким чином, вони повинні остерігатися виразки шлунка і дванадцятипалої кишки. На щастя, народжені 21 серпня мають досить здоровим глуздом, щоб вчасно відвідувати лікарів для регулярного огляду, так і в разі специфічних захворювань. Народжені в цей день можуть з підозрою ставитися до гомеопатичним засобам, але саме вони принесуть користь, якщо така знадобиться. Що стосується дієти — корисний вегетаріанський стіл. Втім, рідкісні надмірності не забороняються.

Народжені 21 серпня ведуть безнадійну боротьбу з надто настирливим увагою до них з боку оточуючих. Переконані інтроверти, вони хочуть, щоб їх залишили у спокої, проте їм рідко випадає така розкіш. Багато з них вважають цілком природним приховувати свої справжні почуття, думки і ідеї, але немов за іронією долі погляди цих люден рано чи пізно стають надбанням громадськості. Якщо їх професія не пов’язана з публічним лицедійством, народжені 21 серпня відчувають себе вкрай незатишно, будучи виставленими на загальний огляд, однак будь-які спроби усамітнитися у власному маленькому світі заздалегідь приречені на провал. Відпочивши тиждень-іншу, вони починають нудьгувати без галасливої юрби, частиною якої вони є.

Знак Зодіаку 21 Серпня — Лев

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку належить до групи Вогняних знаків, які виділяються наступними якостями: натхнення, чесність, гідність, впевненість, порядність.

Планета Управитель: Сонце. Лев отримує від нього самореалізація, яскравість особистості. Планета сприятлива для всіх чоловічих професій і жінок, захоплення яких, пов’язані c самореалізацією. Планета у вигнанні – Уран. Відповідає за залежність від оцінок оточуючих, а також брак незалежності.

21 серпня люди народжуються під знаком Лева. Останній визначає їх потребу в увазі, визнанні талантів. Леви, як правило, мають велике коло друзів. Для народжених 21 серпня не менш важливим є наявність послідовників. В особистому житті Леви романтичні, чуттєві, ніжні. Вони також є демонстративні, вимогливі, але готові багато що дати взамін. Леви не виносять зради, брехні, несправедливості. Найгіршим для представників знаку є визнання їх посередніми. Леви емоційні, вразливі. Але сила волі дозволяє справлятися з усіма неприємностями і труднощами.

Іноді сам зовнішній вигляд і характер тих, хто народився в цей день, викликає до них підвищений інтерес. У пошуках власного «я» вони здатні на сверхэкстравагантные вчинки, епатуючі публіку. Прагнення зав’язати сумнівні знайомства приносить чимало неприємних хвилин їх сім’ям, в результаті чого вони ризикують залишитися в повній самоті, яке, втім, їх абсолютно не лякає.

Народжені у цей день часто справляють враження відсторонених людей, що, власне, так і є насправді. Вони рідко вимовляють своє перше слово, вони ніколи не намагаються сподобатися тим, від кого в якійсь мірі залежить їх подальша доля, для них не існує різниці між начальством і підлеглими, між батьками і дітьми, вони повністю відкидають соціальну градацію суспільства. Однак за зовнішньою байдужістю нерідко ховаються натури глибоко відчувають, відчувають біль при думки про несправедливість навколишнього світу по відношенню до тих, хто не вписується в загальноприйняті стандарти. Якщо накопичені емоції зрештою прорвуться назовні, гнів цих тихонь буде справді страшний.

Створюючи сім’ю, народжені 21 серпня чесно попереджають про те, що головне для них — незалежність, нехай навіть і обмежена рамками шлюбного союзу. Вони не зазнають жодних спроб керувати їх особистістю. Якщо передбачуваний партнер погодиться на запропоновані правила гри, союз буде дуже міцним. Для народжених 21 серпня велике значення має чуттєве насолоду. Вони із задоволенням займаються сексом, причому необов’язково з особою протилежної статі. Для них немає недозволеного, і може бути, саме це привертає до них тих, хто не в силах впоратися з власними комплексами, взращенными на ґрунті суспільних умовностей.

Чоловік Лев — народився 21 Серпня

Чоловіки, c датою народження 21 серпня — відрізняються наступними рисами: такий чоловік -теплий, лояльний, благородний, визнаний. Чоловік, народжений під знаком Лева, настільки власник, що часом готовий йти напролом заради коханої жінки. Він ніколи не стане тихо страждати і шкодувати про втрачені можливості – Лев завжди діє активно і часом агресивно.

Жінка Лев — народилася 21 Серпня

Жінки, народжені 21 серпня, наділені такими властивостями: така жінка творча, надійна, виключна, яскрава. Жінки-Леви – протиріччя натури, сила і гордість яких входить в резонанс з сентиментальністю і потребою в любові і захоплення. Жінка-Лев майже на фізичному рівні потребує не просто уваги, але в любові на грані фолу, зречення, жертовності і бажання партнера розчинитися в її інтересах.

День Народження 21 Серпня

У пошуках спокою. З самого народження, люди, які були світу 21 серпня, оточені дуже настирливим увагою з боку оточуючих. Більше того, вони шукають постійного спокою, їм притаманне стан самотності, але подібна розкіш для них випадає дуже рідко. Вони по натурі дуже потайливі, навмисно приховують власні почуття і думки. Але доля дуже часто вивертає все на виворіт, і в кінцевому підсумку ідеї цих персон стають всенародним надбанням. Хоча нерідко, серед народжених 21 серпня знак зодіаку Лев, трапляються і такі, які свідомо пов’язують своє життя з публічними професіями. Перебуваючи на самоті, вони почувають себе незатишно, самотньо, починають нудьгувати. Серед галасливої юрби, такі люди відчувають себе досить органічно, вони, по суті, є повноцінною частиною. Але іноді вони все-таки потребують самоті, щоб зібратися з думками, побути у власному маленькому світі.

Природа наділила особистостей, народжених 21 серпня знак зодіаку Лев, неабиякою зовнішністю і великою харизматичністю. Ці якості, за визначенням, притягують увагу людей. На додаток, вони постійно перебувають у пошуках власного «я», намагаються знайти індивідуальний стиль. Прагнення бути не таким як всі штовхає їх часом екстравагантні вчинки. Підвищене бажання епатувати публіку нерідко призводить до знайомств з сумнівними особистостями. Все це виливається у великі проблеми, скандали і повне самотність. Хоча справедливості заради треба відзначити, що люди, народжені 21 серпня, не боятися бути відкинутими усіма.

В основному, народжені 21 серпня дуже усунені особини за натурою, вони не схильні проявляти ініціативу, намагаються постійно перебувати «у тіні». Їх не можна назвати цікавими співрозмовниками, більше того, вони ніколи не почнуть розмову першими. Вони не намагаються розташувати до себе людей, навіть тих, від яких залежить їх майбутнє. Для них не існує соціальної градації, їм абсолютно однаково, хто перед ними: начальник, підлеглі, родичі, знайомі, випадкові перехожі. Хоча не варто думати, що їх зовнішня відчуженість і холодність виявляє їх внутрішні переживання. Дуже часто під цією маскою ховається пристрасні натури, які болісно переживають про кривди підготованих нам навколишнім світом. Люди, народжені 21 серпня знак зодіаку Лев, вміють довго стримуватися, але коли накопичений негатив неможливо буде утримати, їх гнів прорветься з усією міццю.

Що стосується особистого життя, то народжені 21 серпня, намагаються знайти людину, яка буде поважати їх особистий простір. Адже для них дуже важлива незалежність. Вони відразу припиняють всі спроби керувати ними, придушення або обмеження їх свободи – це вища злочин. Якщо знайдеться партнер, який прийме всі ці умови, тоді майбутній союз буде дуже міцним. Також, не зайвим буде згадати, що дані персони пристрасні коханці, вони люблять різного роду експерименти в ліжку. В інтимних стосунках вони відчувають себе досить розкуто, головне для них – насолоду.

Любов і Сумісність

Ви швидко закохуєтеся, але, якщо стосунки стають надто близькими, починаєте нервувати. Коли бажання сталості вступає в конфлікт із потребою в самовираженні вільного й незалежного духу, зазвичай ви вибираєте любов.

Найкращі стосунки у Львів складаються зі знаками, керованими стихією Вогню, – Левом, Овном і Стрільцем. Найкраще знак Лева поєднується з Близнюками – обидва яскраві, сильні та незалежні, а їх союз тримається на самому міцному фундаменті – взаємних інтересах і вмінні відчувати один одного. Також хороші перспективи у відносинах з Вагами – витончені естети Ваги і яскраві лідери Леви часто створюють дуже благодатні для обох спілки. Вірогідний союз з абсолютною протилежністю Лева — Водоліями, якщо останні зможуть змиритися з роллю підлеглого. Не дуже вдалий союз чекає Лева і Скорпіона і зовсім невдалий – з Биком: обидва є фіксованими знаками, де править бал впертість і небажання поступатися.

Робота і Кар’єра

Красномовні, володіють розвиненим уявою особистості народжуються 21 серпня. Вони легко навчаються, запам’ятовують великі обсяги інформації. Народжені 21 серпня дотепні. Їх аналітичне мислення часто зумовлює вибір сфери діяльності. Для людей, що з’явилися на світ у зазначений день, немає нічого неможливого. Вони інтуїтивно відчувають появу перешкод, віртуозно обходять їх. А ті, які обійти не вдалося, долають легше, ніж хто-небудь інший.

Народжені 21 серпня Леви знаходять себе у різних сферах діяльності. Одним близький менеджмент, іншим – політика. Але в будь-якій сфері Леви прагнуть до наставництва. Вони охоче діляться знаннями й досвідом. Це робить народжених 21 серпня Львів чудовими викладачами, коуч-фахівцями, тренерами.

Здоров’я і Хвороби

Головний ворог Лева, який народився 21 серпня, – стрес. Він провокує розвиток психологічних, психосоматичних захворювань. Другим ворогом представників знаку є перевтома. Боротися з синдромом хронічної втоми куди складніше, ніж попередити його появу. Це необхідно враховувати кожному відданого своїй справі, будь то робота чи хобі, Леву.

Доля і Удача

В цей день народжуються суперечливі натури. Це самостійні, вольові й рішучі люди, вони честолюбні, амбітні, володіють прекрасними організаторськими здібностями. Можуть проявити себе в літературі, театрі, мистецтві, політиці, військовій службі, у спорті. Життя їх буде залежати від того, як вони будуть використовувати даний їм при народженні потенціал. Якщо будуть наполегливо йти до своїх цілей, займаючись улюбленою справою, то зможуть жити добре, в розкоші і комфорті. А якщо будуть непостійні, беручись за кілька справ відразу і не одне не доводячи до завершення, то розтратять свої сили марно, так і не створивши нічого, і в кінцевому підсумку втратять інтерес до життя, впавши в глибоку депресію.

Поради Левам, Народженим 21 Серпня

Народжені 21 серпня схильні ідеалізувати людей і світ. Це не перешкоджає досягненню цілей, тягне за собою розчарування. Варто поглянути на світ без рожевих окулярів. Ви побачите приховані до цього можливості, нові горизонти. Крім того, корисно буде навчитися контролювати свої негативні емоції. Постарайтеся примиритися з вимогами суспільства; знайдіть рівновагу між суспільним і приватним життям. Будьте більш довірливими і більш відкритими. Не судіть інших занадто суворо. Остерігайтеся почуття, що ви повинні щось довести самому собі.


Залишити відгук