Іменини Марка — день Ангела Марка

У відносинах з жінками проявляє свою невпевненість у собі. Чому багато жінок його просто не помічають. Але все-таки у нього є вибір. Він знаходить собі ту єдину, з якою готовий пов’язати все життя. Найчастіше одружується на тій жінці, яка стала для нього хорошим другом. Проте Марк навіть для коханої дружини закритий. Не любить відкриватися і розповідати, що у нього на душі, так як часто соромиться своїх почуттів. Дружина завжди його розуміє, тому їй необов’язково говорити, що у нього на душі і що з ним не так, вона сама все дуже добре розуміє.

Доля: Вже в ранньому дитинстві вже проявляється його егоїзм. Він вміло робить так, що вся родина, гості займаються тільки їм. Знає слабкі риси кожного з дорослих знайомих і користується цим. Егоїзм сприяє йому все життя.

Святі: Марк Єгипетський (іменини 18 березня), євангеліст Марк (іменини 8 травня).

День Ангела Марка

Ім’я Марк давньоримське, з латинської мови, має кілька версій походження імені. За першою версією ім’я Марк походить від грецького імені Маркос, яке має латинські корені і сталося в свою чергу від латинського слова «marcus», що означає «молоток». За другою версією ім’я Марк бере початок від імені бога покровителя-покровителя людей і стад, що згодом став богом війни Марса. Підтвердженням цього є наявність у римлян преномена (особового імені) Marcus. У християн вшановується євангеліст Марк, апостол від 70-ти, який вважається покровителем тваринників, а також секретарів, нотаріусів та підлітків. За третьою версією, ім’я Марк має французькі корені і походить від «marquis», що означає «маркіз».

Характер його описати нелегко – ніколи не відомо, в якому вигляді він з’явиться. Він такий неочікуваний, непередбачуваний Об’єктивний, самовпевнений, ніколи не піддається чужому впливу. Проте зовні він виглядає таким несміливим, сором’язливим – зовсім як невинний «пай-хлопчик». Не спокушайтеся: Марк володіє такою сильною волею, що ви оглянутися не встигнете, як станете танцювати під його дудку. Він не живе емоціями – він живе тільки розумом.

Марк Іменини за Церковним Календарем

11 Січня – Марк Печерський, Гробокопатель15 Січня – Марк Глухий, прп.17 Січня – Марк (Іоанн) Євангеліст, сщмч., єпископ Олександрійський, Аполлониадский, Вавилонський (70 ап.)27 Січня – Марк Синайський, прмч.1 Лютого – Марк Евгеник, архієпископ, Ефесский23 Лютого – Марк18 Березня – Марк Нитрийский, Єгипетський, Келлийский, Постник. [учень свт. Іоанна Златоуста]23 Березня – Марк, прп.11 Квітня – Марк Арефусийский, сповідник, єпископ Марк Псково-Печерського, прп.18 Квітня – Марк Афінянин, Фракійський, прп.8 Травня – Марк (Іоанн) Євангеліст, сщмч., єпископ Олександрійський, Аполлониадский, Вавилонский27 Травня – Марк Критський, мч.18 Червня – Марк, мч.16 Липня – Марк, мч.17 Липня – Марк, прп.24 Серпня – Марк, мч.10 Жовтня – Марк (Іоанн) Євангеліст, сщмч., єпископ Олександрійський, Аполлониадский, Вавилонский11 Жовтня – Марк Клавдиопольский, мч.20 Жовтня – Марк, тато, Римский9 Листопада – Марк Фиваидский, мч.12 Листопада – Марк (Іоанн) Євангеліст, сщмч., єпископ Олександрійський, Аполлониадский, Вавилонский5 Грудня – Марк (Махров), прмч., інок /новомуч./7 Грудня – Марк Триглийский, прп.31 Грудня – Марк Римський, сщмч., диякон


Залишити відгук