Іменини Марії — день Ангела Марії

Чоловіка вибирає довго, тому що не до кінця довіряє чоловічої статі в цілому. Але, обравши, нарешті, чоловіка, виходить заміж. У родині Марії завжди затишно і тепло. Вона завжди вірна своєму чоловікові і чекає від нього взаємності. Дітей своїх дуже любить і все їм дозволяє. Часто її діти розпещені і потребують суворого батька. Оскільки чоловік у Марії м’яка людина, то йому також не зовсім вдається виховання дітей.

Доля: Марія часто сама обирає собі шлях, але це шлях помічника. Це може бути знахарка або традиційний лікар, психолог або бармен. Яким би не був її шлях, це завжди допомога.

Святі: Пресвята Богородиця (іменини 21 вересня), Марія Магдалина (іменини 17 травня, 4 серпня), Марія Радонежская (іменини 11 жовтня), Марія Єгипетська (іменини 14 квітня).

День Ангела Марії

З давньоєврейської мови – гірка; за іншим тлумаченням – чудова. У стародавніх текстах ім’я писалося з одних приголосних, у VII ст. воно стало читатися в Біблії як Мірьям, а в Євангелії як Міріам. Звідси і російські імена – Маріанна, Марьям, Мар’яна Можливо, походить від давньоєврейського імені Маріам, що, за однією версією, походить від кореня, що позначає «відкинута», за іншою – від слова «сумна». Православна традиція переводить ім’я як «пані». За третьою версією, ім’я походить від слова «мрім» – «кохана», «бажана»; у четвертому – від слова «мара» – «відмовлятися», «чинити опір».

Вона несе в собі правду, терпимість, доброту і готовність до страждань. Вона точно знає, що робота, побут і матеріальні проблеми не обійдуть її стороною, а стануть тією ношею, яку вона змушена нести. Тікаючи від подібної долі, вона може почати пошук чоловіка, який звільнить її від побутових проблем. Їй дуже потрібна удача, їй хотілося б випробувати радість за свою доброту і справедливість, які є для неї способом життя.

Побут, робота, фінансові проблеми, сім’я, стабільність, самооцінка і інтимна близькість — все це не відіграє важливої ролі в її житті. Головне для неї — вища, Божественна правда, заради якої вона готова багато витерпіти і пережити. Можна сказати, що їй дано талант розуміння, доброти і терпимості до оточуючих. Більш того, Божественне начало в ній не пов’язана з духовними і моральними принципами, воно входить у неї у вигляді вищої правди, яка полягає тільки в одному — людей треба шкодувати, адже їм так важко жити.

Свого чоловіка вона обирає за його проблем і своєї жалості до нього. Її не хвилює матеріальна життя, а значить, їй байдуже, скільки грошей він буде приносити в дім, головне для неї, що йому з нею краще, ніж без неї. Робота для неї підходить абсолютно будь-який, але краще всього їй працювати з маленькими дітьми (ясла, пологовий будинок) або людьми похилого віку (лікарня або будинок престарілих).

Головне для нес — розкрити талант своєї любові, доброти і терпимості до людей. Вона могла б стати черницею, але це зажадає від неї прийняти конкретну духовність, релігію, а значить, вона повинна буде розділити людей за принципом віри, що суперечить її установці, що всіх людей треба жаліти. Саме тому вона залишається в мирському житті і змушена страждати від побутових і матеріальних проблем, які їй притаманні, як і інтимна близькість, яка ніяк не пов’язана з добротою.

Марія Іменини за Церковним Календарем

8 Січня – Марія (Лактіонова), прмц. /новомуч./12 Січня – Марія (Данилова), мц. /новомуч./31 Січня – Марія Радонежская, схимонахиня. [мати прп. Сергія Радонезького]8 Лютого – Марія Константинопольська, Палестинська, прп.19 Лютого – Марія Азійським, мц., дева25 Лютого – Марія Вифинская, прп.. [преподобна, подвизавшаяся в чоловічому образі]2 Березня – Мариамна (Марія)20 Березня – Марія (Грошева), прмц., черниця /новомуч./21 Березня – Марія Єгипетська, прп.. Переміщуваний: у Тиждень 5-ту Великого поста2 Квітня – Марія, мц.14 Квітня – Марія Єгипетська, прп.17 Квітня – Марія (Лелянова), прмц., черниця /новомуч./21 Квітня – Марія Вифанская. [сестра Лазаря Четверодневного]; Марія Клеопова, Якового, Иосиева. [мироносиця]; Марія Магдалина, рівноапостольна. [мироносиця].25 Квітня – Марія Вифанская. [сестра Лазаря Четверодневного]10 Травня – Марія (Носова), прмц., послушниця /новомуч./17 Травня – Марія Магдалина, рівноапостольна. [мироносиця]5 Червня – Марія Клеопова, Якового, Иосиева. [мироносиця]11 Червня – Марія Устюзький; Марія, дева15 Червня – Марія, мц.17 Червня – Марія Вифанская. [сестра Лазаря Четверодневного]20 Червня – Марія Кесарийская (Палестинська), мц.22 Червня – Марія Персидська, мц.24 Червня – Марія Пергамська, мц.25 Червня – Марія. [матір Иосиева]17 Липня – Марія (Романова), страстотерпица, велика княжна /новомуч./25 Липня – Голиндуха (у хрещенні Марія) Персидська, исповедница4 Серпня – Марія Магдалина, рівноапостольна. [мироносиця]18 Серпня – Марія, мц. /новомуч./22 Серпня – Марія Константинопольська, мц., патрицианка24 Серпня – Марія синклитикия28 Серпня – Пресвята Діва Марія, Богородиця. [Успіння Пресвятої Богородиці]8 Вересня – Марія Дивеевская (Федина), Христа заради юродивая21 Вересня – Пресвята Діва Марія, Богородиця. [Різдво Пресвятої Богородиці]28 Вересня – Марія (Рикова), прмц., черниця /новомуч./; Марія Егисская, прп.2 Жовтня – Марія (Мамонтова-Шашина), прмц. /новомуч./11 Жовтня – Марія Радонежская, схимонахиня. [мати прп. Сергія Радонезького]21 Жовтня – Марія (Волнухина), мц. /новомуч./11 Листопада – Марія Хиданская, прп.15 Грудня – Марія (Дмитрівська), мц. /новомуч./; Марія (Журавльова), прмц. /новомуч./; Марія (Цейтлін), прмц. /новомуч./


Залишити відгук