Іменини Марини — день Ангела Марини

Чоловіком стає людина, з яким вона довго зустрічається і вже добре знає. Не любить вести домашнє господарство. Чоловіка вибирає серед спокійних і розсудливих чоловіків. Цінує у чоловіках відданість і сама віддана. Вона любить своїх дітей. В її родині ніколи немає відкритих конфліктів, вона воліє все тримати в собі. Потім коли все обміркує, намагається або змиритися, або акуратно піднести чоловікові причину свого невдоволення.

Доля: Доля Марини двулика – або вона проходить за життя тихо і непомітно, або пролітає шумно, бурхливо, залишаючи яскравий слід в історії. Марина належить до тих жінок, які здатні осягнути сенс життя і знайти своє місце в ній. Деколи її переваги приховані і байдужого погляду не видно.

Святі: Марина Сирійська (іменини 13 березня), Марина Антіохійська (іменини 30 липня).

День Ангела Марини

З латинської мови – піна морська (пор. «мариніст» – художник, який пише море, «аквамарин» камінь кольору морської води). Відмітна риса характеру Марини полягає в тому, що вона знає собі ціну людина. А якщо вона при цьому ще й красива, то ця самооцінка може бути надмірно завищеною. Марина здатна підкорити свої емоції розуму, тому всі вчинки, пов’язані з нею особисто, здійснює виважено і обдумано. З раннього дитинства Марина стає об’єктом поклоніння. Б школі хлопчиська постійно звертають на неї увагу, намагаються подружитися з нею, призначають побачення.

Перші шлюби цієї жінки завжди важкі. З зрадою коханого чоловіка вона не мириться ніколи, навіть якщо розлучення зламає її життя. Людина спокійна, з поступливим характером, здатний забезпечити їй необхідний рівень життя, буде щасливий з Мариною, і вона буде з ним цілком щаслива. Але чоловік повинен постійно захоплюватися нею, вона не потерпить неуваги до себе.

В кого ж може закохатися Марина? Її обранець повинен бути красивим, сильним і привабливим. Якщо він їй сподобається, вона здатна віддатися йому в перший же вечір після знайомства. Секс для неї-не лише засіб задоволення любовної пристрасті, але і спосіб самовираження, самоствердження, позбавлення від комплексів. Вона може відчувати до чоловіка, з яким близька, ніжні почуття, але також може вступити в зв’язок, рухома тільки фізичним потягом.

Ще більш чарівною Марина стає в більш старшому віці. Чоловіки беззахисні перед її таємничими чарами, а вона завжди оточена шанувальниками. Б шлюбі Марина шукає спокійною, врівноваженою та матеріально забезпеченого життя. Для того щоб шлюб з такою жінкою був як можна міцніше, чоловікові доведеться постійно приділяти багато уваги Марині, так як вона любить, щоб нею захоплювалися, робили їй компліменти, дарували квіти. Якщо такі знаки уваги будуть відсутні, то може з’явитися напруженість у шлюбних відносинах.

Марина Іменини за Церковним Календарем

13 Березня – Марина Берийская (Македонська), прп., дева30 Липня – Марина (Маргарита) Антіохійська, вмц.29 Грудня – Марін Римський (III)


Залишити відгук