Іменини Маріанни — день Ангела Маріанни

У період підліткового дозрівання дівчинка перетворюється. Зовні це вже приваблива молода дівчина, але в душі вона ще дитина. Для неї має важливе значення те, чим вона захоплюється. Дівчина може досягти великих успіхів професійно займаючись хореографією або музикою. Вона серйозно ставиться до вибраного нею напрямку і часто, будучи дорослою, продовжує слідувати своїм інтересам.

Доля: Жінка на ім’я Маріанна приваблива, товариська, надзвичайно привабливою для протилежної статі. Маріанна легко знаходить нових приятелів, воліє суспільство цікавих, змістовних людей.

Святі: Маріанна Ликаонская (іменини 2 березня), Маріанна Вірменська (іменини 13 жовтня).

День Ангела Маріанни

Ім’я того ж кореня, що й Марія. У церковному вимові – Мариамна. За однією з версій, ім’я походить від злиття двох імен – Марія і Ганна, що означає «знехтувана благодать» або «сумна грація». Подругою версії. Маріанна або Маріана є жіночою формою імені Маріан (Мар’ян), що в перекладі з латині означає «морський».

Батькам, які нагородили дівчинку ім’ям Маріанна, підростаючи, вона не доставляє ніяких турбот. Таких, як вона, називають «татова донька», Маріанна бере від батька і зовнішність, і модель поведінки. Природне чарівність дозволяє їй обзавестися друзями і подружками. Жодне свято чи вечірка не обходяться без неї. Маріанна не вміє сердитись, дуже товариський, завжди з оптимізмом дивиться в майбутнє.

Маріанна немов створена для веселощів і задоволень. Вона хвилює будь-який колектив, організовуючи відвідування театрів, концертів, новорічних вогників. Чоловіки-товариші по службі від неї без розуму, але романів на службі дівчина з ім’ям Маріанна не заводить – принципово.

Зате на стороні здатна зустрічатися з трьома-чотирма обожнювачами відразу, і кожен нічого не підозрює про її підступність. І навіть вийшовши заміж, Маріанна час від часу призначає побачення кому-небудь із своїх вірних пажів – просто щоб підбадьорити чоловіка, не дати йому, як кажуть, охолонути.

Якщо аналізувати значення імені Мар’яна з позиції нумерології, то можна відзначити, що ним керує число 4, яке вказує на людину стабільного, обережного, надійного, чесного, сумлінного. Дійсно, на Мар’яну можна покластися у складній ситуації, де найкращим чином проявляються основні риси її характеру.

Вона дуже самостійна, завжди намагається розібратися в якомусь питанні без сторонньої допомоги. Значення імені рекомендується ставити перед собою масштабні сили, намагатися розвивати основні таланти і здібності, які згодом можуть стати в нагоді при виборі професії.

У дитинстві ім’я Мар’яна росте дуже емоційною і товариською. Вона повністю наслідує батька, як зовні, так і за характером. Батьки часто говорять про те, що з Мар’яною немає ніяких проблем хоча б тому, що вона може скрізь встигати. Мар’яна прекрасно малює, співає, танцює і при цьому добре вчиться в школі. Вона комунікабельна, а тому, у неї багато друзів і шанувальників. До речі, почасти з цієї причини володарка цього імені досить швидко виходить заміж.

У Мар’яни прекрасно розвинене уяву, а тому, вона може стати успішним художником, скульптором, дизайнером, архітектором. Вона любить самовиражатися. До речі, відмінно впоратися навіть з роботою, яка пов’язана з ризиком і навіть часто прагне знайти для себе саме таку спеціалізацію. В шлюбі Мар’яна проявляє себе як чудова дружина, мати і господиня.

Маріанна Іменини за Церковним Календарем

2 Березня – Мариамна (Марія). [сестра ап. Пилипа]22 Червня – Мариамна, мц.


Залишити відгук