Іменини Маргарити — день Ангела Маргарити

Подорослішавши, Маргарита стає прямолінійною і рішучою. Вона досить самокритична. У Маргарити є певні організаторські здібності. Кар’єру будувати не любить. Їй більше подобається реалізовувати свої творчі здібності. Вміє знаходити нестандартне вирішення проблем. Перша любов у Маргарити зазвичай нещасна, вона налагоджує відбиток на її життя і відкладається в пам’яті. Вийшовши заміж, вона цінує чоловіка, але при появі дітей все перемикає свою увагу на них.

Доля: Маргарита відрізняється рідкісною прямолінійністю. Завжди говорить те, що думає, незважаючи на особи. А оскільки Маргарита володіє даром логічного мислення, ця прямолінійність зазвичай сприймається без образ.

Святі: Маргарита Антіохійська (іменини 30 липня).

День Ангела Маргарити

З латинської мови – буквально: перлина. Фантастично незалежна, розумна, ерудована. Чоловікам навіть не варто намагатися її досягти. Маргарита, якщо ви їй «не до смаку», не зверне уваги ні на ваші подарунки, ні зітхання. Іменини Маргарити, Рити влітку. Вона дуже красива, тому, як всі красуні, трохи неврівноважена, примхлива: природно-, у неї запаморочення від успіхів – не кожен витримає такий характер.

«Весняне-річна» Маргарита-Рита м’якше «зимової», флегматичнее «осінньої» Вона компанійська, господарська, обожнює свою сім’ю. Дуже любить своєї дитини. В роботі енергійна, сумлінна, ініціативна. Вона з тих жінок, які можуть гори звернути. Правда, тільки там, де її цінують, розуміють і люблять…. Маргариті атмосфера любові і доброзичливості вкрай необхідна – вона дає їй силу, енергію і гостре відчуття своєї значимості в цій тлінній життя.

Головна риса Маргарити — цікавість. У дитинстві Маргарита підслуховує і підглядає, буквально впиваючись чужими секретами, але ніколи не звертає їх кому-небудь зло. Одноманітна робота, навіть добре оплачувана і престижна, – не для носіїв цього імені. Маргарита готова стати навіть провідником поїзда далекого прямування, тільки б вгамувати свою пристрасть до подорожей. Дівчина з ім’ям Маргарита безнадійно романтична. Саме тому чоловіком Маргарити може стати льотчик, геолог, шофер, моряк – його розповіді будуть розбурхувати уяву подружжя.

Зазвичай з дитинства Маргарита відрізняється грайливим характером. Вона рухлива, товариська, в іграх прагне бути лідером, любить надавати заступництво більш слабким. Вона досить різка, її побоюються не тільки дівчатка, але і хлопчики. Маргарита дуже цікава, обожнює чужі секрети, вона ніколи не звертає свої знання кому-небудь зло, але любить поміркувати про чужі таємниці, має своє судження з будь-якого питання. Може навіть висловити свою думку, чим викличе замішання батьків і гостей.

Маргарита — кмітлива Дівчинка і хитра, володіє логічним мисленням, необхідно направити її в потрібне русло — грати в шахи, займатися математикою. Але до навчання Маргарита ставиться досить прохолодно. Лише в старших класах вона починає розуміти, що освіта їй необхідно, серйозно береться за справу, у чому їй чудово допомагає твердість характеру.

Маргарита розумна, честолюбна і трохи зла на світ, тому що впевнена: її здібності не знаходять тут гідного застосування. Маргарита прямолінійна і категорична, схильна до скандалів, але чим старше, тим більше вона намагається стримувати свої емоції. Викликає захоплення розуміння нею того, що відбувається навколо, але з іншого боку — диво, наскільки приземлено, раціонально може трактувати ситуації, які, як усім здавалося, мали праведний ореол.

Вийшовши заміж, ім’я Маргарита неодноразово дає чоловікові привід для ревнощів. Про дітей вона піклується. Домашнє господарство наводить на неї нудьгу, але іноді, надихнувшись, вона здатна потрясти надзвичайно накритим столом з смачними і вишуканими стравами. У сімейному житті Маргариті слід навчитися терпіння і спокою.

Надто часто ексцентрична Маргарита доводить справу до істерик і взаємних образ. Проте вона зовсім не егоїстична, шукає справедливості і, заспокоївшись, починає розуміти, що справедливість не означає пріоритет всіх її бажань. Маргариті необхідний чоловік лагідний, без особливих амбіцій, дотепний, сумеющий поставитися до емоцій дружини з доброю іронією.

Маргарита Іменини за Церковним Календарем

30 Липня – Маргарита Антіохійська, вмц.22 Серпня – Маргарита (Гунаронуло), ігуменя.15 Грудня – Маргарита (Закачурина), прмц., черниця /новомуч./


Залишити відгук