Іменини Марфи — день Ангела Марфи

Марта здатна на самі несподівані вчинки. З дитинства Марфуша дерзка, шумно і озорна. Не тільки грає, але і б’ється з хлопчаками. Вчиться не дуже добре, так як сперечається з вчителями, не слухається батьків, мало допомагає їм по дому.

Доля: Марфі розум вдало поєднується з наполегливістю, рішучість – з упевненістю в собі. Такий сплав – основа сильної особистості і достатньо цілісною, якщо б не зайва гордість, злопам’ятність і впертість. Але ці вкрай різкі риси характеру відступають у тінь, коли Марфа хоче привернути увагу чоловічої половини суспільства. Ось де розкривається її чисто жіноче емоційне багатство і притягальна сила чарівності.

Святі: Марфа Азійска (іменини 19 лютого), Марфа Персиянка (іменини 19 липня).

День Ангела Марфи

З арамейської мови – володарка, наставниця, пані. В іранській (зороастрійської) міфології Матра і Матрайана – перша людська пара на Землі – як Адам і Єва. Російський варіант імені – Марфа.

Був час, коли на Русі ім’я Марфа було одним з найбільш поширених. На жаль, в наші дні новонароджених дочок ім’ям Марфа не називають, за рідкісним винятком. Називаючи дівчинку Марфою, батьки були впевнені, що з неї виросте нехитра, добра і приємна в спілкуванні дівчина. Вона ніколи не таїть зло, вміє прощати, завжди готова надати допомогу ближньому не тільки словом, але й ділом. Запити у неї мінімальні, Марфа не чекає від життя подарунків, сподіваючись виключно на власні сили.

З наймолодших і ніжних років Марфа не відступає від прийнятих рішень. На дівчину з ім’ям Марфа завжди можна покластися. Вона не розкидається обіцянками, але вже, якщо пообіцяє, то обов’язково виконає, чого б їй це не коштувало.

Марта непосидюча, з легкістю переїжджає з місця на місце, їй подобається подорожувати. Завжди вміє скласти повне уявлення про будь-яку подію, предмет або людину. Тому її важко ввести в оману. З дівчини, що носить ім’я Марфа, виходить найкраща з жінок і матерів, яка вміє визначати, хто з родини в той чи інший момент потребує турботи і уваги, при цьому, не забуваючи про решту.

Марфа Іменини за Церковним Календарем

19 Лютого – Марфа Азійським, мц., дева16 Березня – Марфа (Ковров), прмц., послушниця /новомуч./18 Квітня – Марфа Вифанская. [сестра Лазаря Четверодневного]. Переміщуваний: в Тиждень св. дружин-мироносиц25 Квітня – Марфа Вифанская. [сестра Лазаря Четверодневного]26 Квітня – Марфа (Тестова), прмц. /новомуч./17 Червня – Марфа Вифанская. [сестра Лазаря Четверодневного]22 Червня – Марфа Персидська, мц.17 Липня – Марфа Антіохійська, Едесская19 Липня – Марфа Персиянка, Римська, мц.3 Вересня – Марфа Дивеевская (Мілюкова), прп.14 Вересня – Марфа Каппадокийская21 Листопада – Марфа Псковська, прп.


Залишити відгук