Іменини Максиміліана день Ангела Максиміліана

Цікаво, що в більшості випадків у Максиміліана помічається деяке внутрішнє «друге я», і це теж пов’язано з особливостями імені. Так, серед однолітків він відчуває себе як просто Максим, а один на один з собою і з близькими людьми стає вже не зовсім звичайним Максиміліаном. З одного боку, це здатне пробудити в ньому свідомість своєї неповторності, надати впевненості в собі, наділити вірою у свою щасливу і незвичайну долю, а з іншого – може схилити його до того, що більшу частину свого життя Максиміліан проживе не серед оточуючих його людей, а у своїх власних фантазіях.

Галантність і природне чарівність Максиміліана роблять його улюбленцем жінок. Тим не менш, в сімейному житті Максиміліан часто нещасливий, однак завдяки його терпінню діти Максиміліана люблять свого батька навіть більше, ніж мати. Труднощі в сімейному житті виникають, як правило, з-за відсутності у Максиміліана сталості почуттів і прихильностей. Максиміліан – добрий господар, в його будинку зазвичай багато домашніх тварин. Максиміліан смачно готує, однак робить це досить рідко. Цей чоловік любить своїх дітей і відданий сім’ї.

Доля: Максиміліан міг би зійти за нешкідливого добряка, сором’язливого і м’якого, якщо б не принциповість і наполегливість, які проявляє він, відстоюючи свої переконання.

Святі: Максиміліан Ефесский (іменини 17 серпня).

День Ангела Максиміліана

Ім’я Максиміліан має латинські корені. Ім’я походить від римського особистого імені або когномена (особистого або родового прізвиська) Maximilianus, яке походить від когномена Maximus, що означає «найбільший». Ім’я Максиміліан відповідає родинне ім’я Максим. Імена близькі за звучанням і походять від одного когномена, але часто вважають, що ім’я Максим – це форма імені Максиміліан. Буває, що лагідно так можна назвати Максиміліана, але цим іменам відповідають різні дати іменин. Для імені Максиміліан у православ’ї ідентичне ім’я, а у католиків – Maximilianus. Імена Максим та Максиміліан абсолютно незалежні одне для одного, як два брати – родичі, але кожен сам по собі.

Максиміліан Іменини за Церковним Календарем

17 Серпня – Максиміліан Ефесский18 Серпня – Максиміліан, мч.25 Жовтня – Максиміліан, сщмч., єпископ, Норичский. [слов'янин]27 Жовтня – Максиміліан (Марченко), прмч., ігумен /новомуч./3 Листопада – Максиміліан Ефесский


Залишити відгук