День Народження 20 Серпня: Знак Зодіаку — Лев

Романтичні і сентиментальні Леви, які народилися 20 серпня, вважають суттю свого життя людське спілкування. На відміну від більшості Львова ви любите спільну діяльність і мислите в термінах «ми» і «нас». Усміхнений, ввічливий і великодушний, ви обертаєтеся в різних соціальних колах. Мало хто може зрівнятися з вами у навичках спілкування або дипломатичності. Втім, як би ви хотіли стати частиною команди, гордість і амбіції підстьобують ваше бажання бути першими серед рівних.

Народжені 20 серпня повинні остерігатися наркотиків, а також різноманітних надмірностей в сексі, харчуванні і любові. Прагнення уникнути болючих ударів долі може збити їх з істинного шляху. Отже, здоров’я тих, хто народився в цей день, має стати справою самоконтролю. Для народжених 20 серпня фізичні вправи зазвичай не представляють труднощів, оскільки, бажаючи дати вихід переповнює їх енергії, вони самі прагнуть до активних видів спорту, таких як футбол, хокей, регбі або аеробіка (для жінок). Народжені 20 серпня повинні звертати увагу на проблеми з внутрішніми органами, зокрема з печінкою і нирками, а також проходити регулярне щорічне обстеження.

В життя народжених 20 серпня часто відбуваються події, які вони змушені приховувати від оточуючих. Іноді, набравшись сміливості, вони знаходять в собі сили публічно зізнатися в скоєному, але це буває вкрай рідко, тому більшість з тих, хто народився в цей день, приречені на самотність, незважаючи на те, що їм вдається досягти чималих успіхів на діловому терені і у взаєминах з протилежною статтю. Іноді природа секрету, що тяжіє над ними, незрозуміла навіть їм самим. Почуття тривоги пригнічує їх свідомість, заважає приймати конструктивні рішення, помилки слідують одна за одною. У цьому випадку їм необхідно покопатися в затишних куточках своєї пам’яті і спробувати визначити причини невпевненості в собі. Можна вчинити просто — взяти аркуш паперу і, як в школі, написати невеликий твір на тему: «Що заважає мені жити». Навіть таке одкровення наодинці з самим собою допоможе хоча б частково позбутися від накопичених проблем.

Знак Зодіаку 20 Серпня — Лев

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку примикає до вогненним знакам, які характеризуються наступними якостями: безкорисливість, порядність, лицарство, цілісність, благородство.

Планета Управитель: Сонце. Відповідає за яскравість особистості, самореалізація. Вплив Сонця ідеально для більшості чоловічих професій і жінок, професії яких пов’язані з проявом власного «я». Планета у вигнанні – Уран. Відповідальна за залежність від оцінок оточуючих, а також брак свободи мислення.

20 серпня святкують день народження вимогливі до себе і оточуючих Леви. Вони владні натури, але емоційні, чуттєві. Для Львів пристрасть часто важливіше теплих і ніжних почуттів. Народжені 20 серпня представники знака із задоволенням піклується про близьких. Самі ж вони не схильні просити допомоги, практично ніколи потребують підтримки. Самостійність, сила волі, підприємливість допомагають Левам йти по життю з гордо піднятою головою. Стимулює їх до досягнень захоплення оточуючих. Лев, талант якого визнаний, оцінений, здатний звернути гори.

Незважаючи на внутрішні пристрасті, пригнічують їх свідомість, народжені 20 серпня нерідко справляють враження життєрадісних людей. Вони вміють і люблять повеселитися. І все-таки аура задумі майже ніколи не покидає їх. Знаючи про труднощі, які завжди супроводжують навіть самому безхмарному щастю, вони не з тих, хто легко ставиться до людських почуттів. Народжені 20 серпня вміють співпереживати чужим стражданням, вони не підведуть у важку хвилину, але, допомагаючи іншим, вони в якійсь мірі думають передусім про себе — їм приємно усвідомлювати, що хтось виявився слабшим їх, потребує їх підтримки, яку не так важко зробити, маючи певний життєвий досвід.

Народжені 20 серпня наділені могутнім уявою, яке в кращому випадку знаходить вихід у творчих пошуках. З них виходять прекрасні художники, поети, оратори, здатні захопити своїми ідеями оточуючих. Проте якщо з якихось причин їм не вдається реалізувати свої фантазії на практиці, це загрожує серйозними ускладненнями для психіки. Наркотики, зловживання алкоголем, часта зміна статевих партнерів для них не просте захоплення, а спроба піти від снедающих душу проблем. Чудово розуміючи згубність такого шляху, багато з них знаходять в собі сили вчасно зупинитися.

У кризові хвилини їх життя вони потребують підтримки близької людини, здатного пробачити всі образи, завдані за роки внутрішнього розладу з власним «я». Як правило, народжені 20 серпня люди спокійні і обережні, віддають перевагу не привертати до себе непотрібну увагу. Однак вони можуть бути природними і безпосередніми, як діти, але тільки з самими близькими людьми і в ситуаціях, в яких відчувають правду і теплоту.

Чоловік Лев — народився 20 Серпня

Чоловіки, c датою народження 20 серпня — можуть пишатися такими якостями: такий чоловік — грайливий, благородний, впевнений, відкритий. Чоловік, народжений під знаком Лева, настільки власник, що часом готовий йти напролом заради коханої жінки. Він ніколи не стане тихо страждати і шкодувати про втрачені можливості – Лев завжди діє активно і часом агресивно.

Жінка Лев — народилася 20 Серпня

Жінки, що з’явилися на світ 20 серпня, володіють наступними властивостями: така жінка впевнена, дисциплінована, лояльна, щедра. Жінки-Леви – протиріччя натури, сила і гордість яких входить в резонанс з сентиментальністю і потребою в любові і захоплення. Жінка-Лев майже на фізичному рівні потребує не просто уваги, але в любові на грані фолу, зречення, жертовності і бажання партнера розчинитися в її інтересах.

День Народження 20 Серпня

Люди, що з’явилися на світ 20 серпня, відносяться до знаку зодіаку – Лев. В цей день народжуються особи, що володіють неймовірною силою волі і здатні на героїчні звершення. Планета, покровительствують людям, що народилися в цей день, наділяє їх відмінними рисами. Це, як правило, позитивні і цілеспрямовані особистості, певною мірою наділені часткою самоіронії. Допитливість і прагнення досягти значних висот, що дозволяють їм отримати все задумане. А життєрадісність і щедрість позитивно впливають на взаємини з оточуючими.

Чуйність натури народжених 20 серпня знак зодіаку Лев, дає їм можливість враховувати не тільки власні інтереси, але і допомагати їм вирішувати життєво важливі питання. Вони завжди протягнуть руку допомоги тому, хто цього дійсно потребує, і з участю поставляться до прохання свого товариша або члена сім’ї. На них завжди можна покластися і довірити свої найголовніші таємниці. Народжені в цей день мають глибоку переконаність у тому, що на шляху до справжнього щастя, повинні неодмінно бути присутнім перешкоди. І якщо таких не зустрічається, він починають марно вишукувати – у чому підступ.

Володіючи суперечливими почуттями, які народилися 20 серпня знак зодіаку Лев, звикли вести подвійну гру. Одна частина їх душі тягнеться до глибоким душевним досліджень. З іншого боку, реальність висуває їм конкретні вимоги і більш реалістичний погляд на світобудову. Вибір не настільки складний, але часто ставить їх в безвихідь. Пошуки «самого себе» можуть зайняти досить тривалий період часу. І на превеликий жаль, вони ніяк не реагують на підказки і поради близьких. Але ось з чим важко посперечатися, так це з креативністю народжених 20 серпня. Сфера мистецтва – це їх справжня віддушина. Навіть якщо прояв таланту не стане основною діяльністю, а просто хобі, вони обов’язково реалізують усі свої творчі задатки.

Життя Львів, народжених 20 серпня, настільки насичена подіями, що вони часом не встигають перебудуватися між ними. Вихор емоцій і нових вражень то і справа переповнюють їх «з головою». І як же складно встояти перед знов і знов з’являються спокусами. З багатьма з них доведеться несамовито боротися, щоб уникнути попадання в неприємні ситуації. «Змій спокусник» весь час буде випробовувати їх на вірність, совість і правдивість. Чимало в них і заздрісників. І вся справа в тому, що доля щедро обдаровує народжених 20 серпня всілякими благами. Створюється враження, що варто їм лише чогось захотіти і тут же у них з’являється бажане. З таким положенням справ можуть змиритися далеко не всі з їх оточення. По справжньому близькі по духу і віддані їм – це члени їх сім’ї. У народжених в цей день, як правило, міцна та дружна родина, в якій панують любов і гармонія.

Поради для Львів, народжених 20 серпня: Ніколи не відмовляйте собі у можливості повноцінно реалізувати свій талант. Вірте в дані вам понад сили. Немає абсолютно ніяких підстав сумніватися в тому, що ви зможете досягти найвищого рівня на будь-якому терені.

Любов і Сумісність

У любовних стосунках ви завжди робите те, що треба. Ідеальний партнер, ви не забуваєте про дні народження, річниці та інші важливі дати. Ви любите залицяння і захоплення в свою адресу, але при цьому вмієте піклуватися про свого партнера і захоплюватися ним.

Найкращі стосунки у Львів складаються зі знаками, керованими стихією Вогню, – Левом, Овном і Стрільцем. Найкраще знак Лева поєднується з Близнюками – обидва яскраві, сильні та незалежні, а їх союз тримається на самому міцному фундаменті – взаємних інтересах і вмінні відчувати один одного. Також хороші перспективи у відносинах з Вагами – витончені естети Ваги і яскраві лідери Леви часто створюють дуже благодатні для обох спілки. Вірогідний союз з абсолютною протилежністю Лева — Водоліями, якщо останні зможуть змиритися з роллю підлеглого. Не дуже вдалий союз чекає Лева і Скорпіона і зовсім невдалий – з Биком: обидва є фіксованими знаками, де править бал впертість і небажання поступатися.

Робота і Кар’єра

Народилися 20 серпня люди наділені інтуїцією. Вони товариські, доброзичливі, довірливі. Сильною стороною народжених 20 серпня є творчі здібності. Також навколишні цінують їх за вміння співпрацювати. Для таких людей важливо, щоб визнання побачили всі оточуючі, а не тільки адресат.

Громадська думка для народжених 20 серпня значить дуже багато. Це робить їх певною мірою залежними від соціальних стереотипів. А будь-яка залежність обмежує можливості вибору. Але подолати всі перешкоди на життєвому шляху народився 20 серпня допомагає оптимізм. І без рішучості тут не обходиться.

Від природи комунікабельні, мають загострене почуття справедливості, Леви – відмінні співробітники. Вони старанні, працьовиті. Трохи ускладнює спілкування на роботі імпульсивність Львів. Особливо заважає це якість представникам знака, що займають керівні пости. При прийнятті рішень рекомендується керуватися здоровим глуздом, а не імпульсивними бажаннями.

Здоров’я і Хвороби

Народжені 20 серпня зазвичай мають добре здоров’я. У віці 40+ вони можуть зіткнутися з проблемами в області сечовидільної системи. З молодості Левам рекомендується берегти печінку. Алкоголь, незбалансована дієта знижують якість життя. Крім того, обжерливість загрожує серйозними проблемами зі здоров’ям у майбутньому. Фізичну форму Левам дозволяє підтримувати активний відпочинок. Не протипоказані і заняття спортом. Для енергійних осіб, які народилися 20 серпня, відмінно підходять командні ігри.

Доля і Удача

В цей день народжуються рішучі, сміливі, щасливі люди. Вібрації цього дня такі, що посилюють всі позитивні властивості натури. За життя ці люди йдуть весело і радісно. Вони легко реалізують свої плани, бажання, мрії. Можуть проявити себе в літературі, мистецтві, театрі. У фінансовій сфері їх чекає успіх, а в особистому житті — гармонія.

Поради Левам, Народженим 20 Серпня

Народився 20 серпня Лев у певних життєвих ситуаціях виявляє нестабільність особистості, істеричність. Цьому сприяє накопичення втоми під впливом стресових факторів. Зменшення числа останніх – одна з першочергових задач. Одного разу визнане чи зрозуміле минуле краще забути. Нехай все йде як йде. Не затримуйтеся на речах занадто довго; сьогоднішній день може бути новим стартом. Активно прагнете до радості. Дозвольте собі найкраще.


Залишити відгук