Іменини Любові — день Ангела Любові

Свою роботу виконує на совість. Любить вести дискусії, у яких часто перемагає. Не любить поспішати, тому часто виконує довгу і копітку роботу. Люба притягує до себе чоловіків своєю чарівністю. У неї завжди є вибір. Свого чоловіка дуже сильно любить і ревнує. Але ревнощі вміє красиво завуалювати. Тому чоловік рідко здогадується про цю ревнощів. Тим не менш, вона намагається показати своїми вчинками, що їй не подобається, що її чоловік приділяє увагу іншим жінкам.

Доля: Любов зовні миловидна, соромлива, усміхнена. Однак у неї по-чоловічому сильна воля і міцний гострий розум. Це неординарна особистість. Ім’я Кохання любить показати себе у справі, в розмові, в суперечці.

Святі: Любов Римська (іменини 30 вересня).

День Ангела Любові

Зі старослов’янської мови – значення те ж, що й у слова «любов». Проте ім’я його – переклад грецького «аганэ». З легендарної родини мучениць, в яку, за церковними легендами, входили грекині-сестри: Агапе або Харіс (Любов), Пістіс (Віра). Елпіс (Надія). Не переведеними на російську мову з якихось причин залишилося тільки ім’я їх матері Софії – мудрості.

Який би привабливий і привабливий зміст не вкладався в це ім’я, неважко помітити, що звучить воно досить твердо і пристрасно. У ньому є порив, сила, так що ця любов може не стільки зігріти, скільки обпалити і измучить людини і в першу чергу саму Любу. Що робити, реальність зазвичай далека від обивательських уявлень.

Приблизно те ж саме трапилося зі словом ангел — різдвяні листівки малюють рожевощоких невинних немовлят, у той час як всі святі книги говорять про ангелів як про воїнів, на чию міць неможливо дивитися без нестерпних мук. Так само і Сонце, його добре споглядати тільки здалеку, та ще крізь серпанок хмар, інакше воно просто обпікає людині очі. Ну а крім того, обивательський сенс слова кохання в силу частого вживання стирається, і на перший план виходить тверда і пристрасна мелодія самого імені.

Любов зазвичай оточена шанувальниками. Руку їй пропонують багато, що ускладнює вибір, і, не цілком покладаючись на себе, Люба, буває, вдається до допомоги ворожок і гороскопів. Інтерес до окультних наук Любов зберігає і в майбутньому, і навіть намагається лікувати своїх близьких нетрадиційними методами.

Ці заняття стверджують Любов до думки, що вона неординарна особистість, що, в свою чергу, може негативно позначитися на взаєминах з чоловіком. Перші шлюби неміцні. Втім, веселі і добрі по натурі Люби недовго залишаються на самоті. Перенесені стреси роблять їх більш поступливими. Хороші господині. Ревниві, але майстерно приховують це.

Любов Іменини за Церковним Календарем

30 Вересня – Любов Римська, мц., отроковиця


Залишити відгук