Іменини Лідії — день Ангела Лідії

Вона ставить для себе цілі і не поспішаючи йде до них. Іноді навіть її близьким людям задумки Лідії невідомі. Батьки часто ображаються на неї за те, що вона не ділиться з ними змінами та новинами свого життя. Вона не прагне зайняти керівну посаду, їй подобається працювати з людьми. Для неї дуже важливо громадську думку, вона навіть майбутнього чоловіка вибирає за порадами знайомих і друзів. Чоловік дуже любить Лідію, цінує її за те, що вона є доброю господинею і матір’ю.

Доля: Особистість енергійна, активна. Це проявляється буквально у всьому. Здобула славу зібраної, ділової, що не дозволяє ні собі ні іншим витрачати час на балаканину. У сім’ї працює, не покладаючи рук, у повній згоді з чоловіком та його батьками.

Святі: Лідія Іллірійська (іменини 5 квітня).

День Ангела Лідії

З давньогрецької мови – родом з Лідії – багатющою області (сучасна Туреччина), яка стала відомою завдяки її правителя – царя Крезові, найбагатшій по тим часам людині в стародавньому світі. До наших днів дійшло вислів «багатий як Крез».

Лідії бувають двох яскраво виражених типів. Перший – дуже хороша, добропорядна, правильна у всьому жінка. У неї добрий турботливий чоловік, за яким Лідія як за широкою спиною – в теплі, в добрі, в безпеці. Як правило, жінка не працює, а успішно веде домашнє господарство. Одна тільки у цій родині проблема – бездітність (не завжди, але в більшості випадків) Виховують прийомних дітей, начебто і не балують їх, але не завжди вони виростають, м’яко кажучи, вдячними. На старості років часто з чоловіком залишаються на самоті, але в мирі та злагоді один з одним.

Другий тип Лідії повністю протилежний першому. Ця Лідія просто чудова у своїй невгамовній спразі життя, у прагненні до різного роду пригод (у хорошому сенсі слова) Вона любить веселі компанії, розіграші, турпоходи, різні гуртки – хорові, танцювальні і т. д. З нею вічно щось трапляється – іноді добре, іноді погане. Але Лідія завжди про це розповідає тільки з гумором.

Вона пізно виходить заміж – років до тридцяти. Лідія не настільки гарна, як чарівна. Вона добра, не тримає в голові «поганого» – зла, образ, пліток і т. д. щаслива В шлюбі. Чоловік, як правило, обожнює її. Лідія найчастіше народжує хлопчиків – розумних, ініціативних, правда, без завзятою «навіженки», як у матері.

Що стосується ділових якостей, то Лідія – вроджений перший помічник будь-якого політичного лідера або заст. директора в будь-якій діяльності. Може бути і директором, але не хоче, вважає, що це чоловіча посаду.

Лідія Іменини за Церковним Календарем

5 Квітня – Лідія Іллірійська, мц.


Залишити відгук