Іменини Лева — день Ангела Лева

Сам по собі Лев дуже добра людина. Ніколи навмисно не зробить зла. Він хороший друг, з ним можна розмовляти по душам, він вислухає і ніколи інформація не вийде за рамки вашої розмови. Йому можна довіряти секрети. Він переживає чужі образи, як свої власні.

У молодому віці ніяк не може визначитися, яка дівчина йому потрібна. Тому часто змінює їх. Дружину вибирає собі не за зовнішніми даними, а за внутрішнім. Для нього найголовніше, щоб його дружина була вірною і такою ж доброю, як він сам. Але крім цих якостей, для Лева також важливі інтимні стосунки з дружиною.

Доля: Це ім’я говорить саме за себе, людина, яка називає себе левом повинен хоч трохи відповідати силі цього образу, або ж його ім’я знайде характер глузування.

Святі: Лев Римський (іменини 3 березня), Лев Оптинський (іменини 24 жовтня).

День Ангела Лева

Цар звірів, могутній, сміливець. Слово «лев» – російське, але сама назва цієї тварини через німецьке «леве», латинське «лео» сходить до давньоєгипетського «лябу» – лев. Леви терплячі, згинання і коректні. Вміють вчасно приборкати себе і, якщо потрібно, відмовитися від своїх планів. Проте все не безмежно – Лев теж вміє сердитися. При цьому головне – вловити той момент, коли лев ось-ось вибухне. Тоді ще не пізно його підлеглим або членам сім’ї зупинити його – приголубити, приголубити. Адже Лев по своїй натурі (і звір, і людина) дуже спокійний. Він любить тишу, смачну їжу. Міцні напої Лев вживає рідко. Йому потрібна хороша сім’я, приємна дружина і багато-багато дітей…

Лев Іменини за Церковним Календарем

12 Січня – Лев, архимандрит2 Лютого – Лев Великий Макелл, царь3 Березня – Лев I Римський, папа.; Лев Патарскій, мч.5 Березня – Лев Катанский, епископ31 Травня – Лев, мч.20 Червня – Лев (Єршов), сщмч., ієрей /новомуч./14 Липня – Лев, прп.24 Липня – Лев, прп.. [іже в печері]31 Серпня – Лев, мч.20 Вересня – Лев (Єгоров), прмч., архімандрит /новомуч./24 Вересня – Лев, мч.24 Жовтня – Лев Оптинський, преподобний 25 Листопада – Лев I Римський, папа.20 Грудня – Лев


Залишити відгук