Іменини Леоніда — день Ангела Леоніда

Дружину Леонід вибирає недовго, відразу знає, яка жінка йому потрібна. Закохується в свою обраницю з першого погляду. В дружині цінує все, приймає її такою, яка вона є. Однак не любить уїдливих зауважень в свою адресу від дружини. Намагається бути для своєї дружини кращим. І якщо вона буде прилюдно розповідати про його недоліки чи жартувати над деякими його особливостями, він може сильно образитися і пам’ятати цю образу завжди.

Доля: У ім’я Леонід гнучкий, дипломатичний характер. Йому властиві тверді моральні принципи, які він здатний з упертістю відстоювати і захищати.

Святі: Леонід Єгипетський (іменини 18 червня), Леонід Устьнедумский (іменини 30 липня).

День Ангела Леоніда

давньогрецьке Походження, значення імені – син лева, з лев’ячого роду, львоподобный. Іменини Леоніда влітку. Леонід зазвичай досягає великого успіху в обраній спеціальності. Він може бути юристом, добрим інженером, хірургом, директором заводу, членом парламенту… Де б не працював Леонід, у нього скрізь бувають хороші відносини і з керівництвом, і з товаришами по роботі. Леонід вміє обходити «гострі кути» у спілкуванні, не допускати конфліктів. Дуже любить смачно поїсти, тому серйозні розмови не слід вести з ним на порожній шлунок. Дружина Леоніда повинна добре пам’ятати про це, а також ще і про те, що він болісно ставиться до закидів на свою адресу в присутності людей.

Леонід Іменини за Церковним Календарем

8 Січня – Леонід (Антощенко), сщмч., єпископ, Марійський /новомуч./10 Січня – Леонід (Вікторов), сщмч., прот. /новомуч./23 Березня – Леонід Коринфський, мч.28 Квітня – Леонід, сщмч., єпископ, Афинский29 Квітня – Леонід Коринфський, мч.9 Червня – Леонід, мч.18 Червня – Леонід Єгипетський, мч.30 Липня – Леонід Устьнедумский, иеромонах21 Серпня – Леонід, мч.25 Серпня – Леонід (Бірюкович), сщмч., прот. /новомуч./12 Вересня – Леонід Островський, прп.. [учень прп. Олександра Свірського]15 Вересня – Леонід, мч.28 Вересня – Леонід, мч.13 Жовтня – Леонід (Прендкович), мч., прот. /новомуч./2 Листопада – Леонід (Нікольський), сщмч., ієрей /новомуч./11 Листопада – Леонід (Муравйов), сщмч., ієрей /новомуч./12 Листопада – Леонід (Виноградів), сщмч., ієрей /новомуч./13 Листопада – Леонід (Молчанов), прмч., ігумен /новомуч./2 Грудня – Леонід (Сальков), мч. /новомуч./


Залишити відгук