Іменини Лариси — день Ангела Лариси

З нею важко поговорить по душам, вона не любить відкриватися і відвертими. Маніпулювати Ларисою вкрай складно, навіть неможливо. Вона сама дуже вольова і може маніпулювати людьми. Заміж виходить по любові, чоловікові зберігає вірність, ніколи не зраджує. Якщо чоловік змінить їй, вона однозначно з ним розлучиться. Заради благополуччя і спокою у власній родині вона готова пожертвувати чим завгодно. Але зрада — це єдина річ, яку вона не простить. Вона хороша господиня, часто з-за великої любові вона балує своїх дітей.

Доля: Лариса народжена для семейною щастя. Заради цього вона намагається придушити природну агресивність, замкнутість і культивувати в собі все краще, що теж дано їй від народження: ніжність, м’якість, чутливість, терпимість

Святі: Лариса Готська (іменини 8 квітня).

День Ангела Лариси

З давньогрецької мови – приємна, солодка (від грец. «ларос»). Інше тлумачення – чайка. Третє – бере свій початок з грецької міфології, де розповідається про фессалійської (аргосской) німфі Ларисі, внучці Посейдона і сестрі Кірени. За легендою, на тому місці, де під час гри в м’яч вона впала в річку Пені, був споруджений місто, названий на се честь.

Лариса розумна, прониклива і не прощає нікому, особливо чоловікам, їх слабкостей. Її зауваження язвительны, колки і породжують масу недругів. Лариса здатна порвати стосунки з коханим, навіть якщо він лише докучає їй хропінням. На щастя, у зрілі роки Лариса стає не настільки нетерпима, і тоді-то проявляються кращі властивості її натури: милосердя, любов до дітей, причому не тільки до своїх, здатність миттєво прийняти вірне рішення.

Ім’я в історії і літературі. Лариса Голубкіна — відома радянська актриса. У кіно почала зніматися ще студенткою Гітісу, і її дебют був воістину триумфален: роль Шурочки Азарової у фільмі Е. Рязанова «Гусарська балада». Прообразом цієї ролі стала легендарна кавалерист-дівиця Надія Дурова, однак доля Шурочки щасливіший, веселіше, искрометней.

Це був фільм-сенсація — багато в чому саме завдяки таланту та чарівності Лариси Голубкіної. Роль продемонструвала комедійний блиск і безпосередність дарування актриси, а пісня «Світлана» в її виконанні надовго залишалася улюбленим для багатьох глядачів. Частково вона визначила долю актриси, бо наступні її кіноролі у фільмах «Як вас тепер називати?», «День щастя», «Дайте книгу скарг» та ін. пройшли без особливого успіху, однак Лариса Голубкіна відома тепер як прекрасна виконавиця російських романсів і пісень 30-х років.

Лариса Іменини за Церковним Календарем

8 Квітня – Лариса Готфская, мц.


Залишити відгук