Іменини Ксенії — день Ангела Ксенії

Подорослішавши, Ксенія стає незалежною. Сама знає, чого хоче і добивається поставлених цілей. Часто вона попереду інших і її важко чим-небудь перемогти. Звикнувши перемагати у всьому, вона дуже болісно ставиться до власних поразок, довго переживає. У чоловіків користується великим успіхом. Вони прямо таки шикуються в лави перед нею. У чоловічих компаніях їй простіше, ніж жіночих. Ксенія може стати хорошим другом. Тому що ніколи не лестить, не прикидається. Якщо співчуває кому-небудь, то тільки щиро. Вона впевнена в своїх силах і знає, що доб’ється всього сама.

Доля: Ця дівчинка з дитинства добра. Чутлива, ніжна. Її чесність стосовно людей вражає навколишніх. Вона завжди рада допомогти ближньому в біді.

Святі: Ксенія мучениця (іменини 31 січня), преподобна Ксенія (іменини 6 лютого).

День Ангела Ксенії

З давньогрецької мови – чужоземка, гостя. Подругою версії – гостя. У Стародавній Греції «ксенії» – уїдливі двустишия, якими були в жарт зустрічали господарі. Від цього ж кореня – давньогрецька назва Чорного моря: Понт Евксинський (Гостинне море).

Російська народна форма імені Ксенія сталася однак не від грецького слова, а від імені Ксенія: російській мові властиво змінювати слова, що починаються з двох приголосних, нарощуючи перед ними або між ними голосний звук: «пшениця» – «пашеница», «житній» – «аржанов» і т. д.

В українській мові – Оксана. Ім’я Ксенія (Ксюша) в останні роки стало досить популярним у східних слов’ян (Україна, Білорусія, Росія). Правда, в Україні впродовж багатьох століть не «сходить зі сцени» ім’я, похідне від Ксенії, – Оксана.

Ксенія-Оксана з дитинства привертає до себе увагу, так як у всі часи Всевишній нагороджує її красивою зовнішністю, часто гарним голосом, привітним, спокійною вдачею і доброзичливістю. Усі ці небесні дари, природно, Оксані (Ксенії) подобаються тому вона з усіх сил намагається бути завжди краще всіх (або хоча б вище середнього рівня).

Вона здатна до наук, усидчива, наполеглива, тому добре вчиться. Ксенія зі смаком одягається: навіть самий простенький недорогий вбрання вона може «осучаснити» (з урахуванням своєї зовнішності) так, що він виглядає дорогим і модним. Незважаючи на гадану самостійність, Ксенія дуже чутлива і ранима у відносинах з батьками і друзями. Будь-яке необережне слово, особливо сказане «не тим» тоном, може образити її до сліз.

Вона важко переносить сімейні сварки: в дитинстві – між батьками, надалі – у власній сім’ї Ксенія-Оксана чуйна, вічно комусь допомагає, щось для когось вирішує. У роботі вона може досягти значних успіхів. Правда, в тому колективі, де її розуміють і допомагають. А якщо вона відчує недоброзичливість по відношенню до себе, виявить інтриги і т. д., то може все кинути і… почати все спочатку… в іншому місці. В сім’ї Ксенія не завжди щаслива. Їй потрібен чуйний, щиро любить і розуміє її чоловік. Тоді Ксенія створить ідеальну сім’ю.

Ксенія Іменини за Церковним Календарем

31 Січня – Ксенія, мц.6 Лютого – Ксенія (в миру Євсевія) Миласская, диакониса; Ксенія Петербурзька.20 Березня – Ксенія (Петрухина), прмц. /новомуч./6 Червня – Ксенія Петербурзька (Петрова)26 Серпня – Ксенія, прп., цариця. [в світі Ірина]15 Вересня – Ксенія (Черлина-Браїлівська), прмц., черниця /новомуч./


Залишити відгук