Іменини Христини — день Ангела Христини

Виконавши ту або іншу роботу, Христина вимагає справедливого винагороди, так як свій власний працю вона цінує дуже високо. У відносинах з людьми Христина може бути вкрай категорична. Їй дуже подобається людина, або взагалі не подобається. Щось середнє вона нездатна відчувати. Тому всі її знайомі діляться на тих, кого вона обожнює і на тих, кого навіть не помічає.

Доля: Вона справляє враження соромливою, навіть боязким, але насправді Христина просто спостерігає, слухає і все запам’ятовує. Дуже болісно реагує на зауваження на свою адресу, зате від компліментів може вкінець розтанути.

Святі: Христина Персидська (іменини 26 березня), Христина Тирская (іменини 6 серпня).

День Ангела Христини

З грецької мови – присвячена Христу. Христина дуже обдарована, розумна, ласкава, добра і, як всі такі діти, дуже вразлива. Вона сприймає світ лише через призму доброти – не абстрактної, не книжковому, а конкретної доброти, такої, коли в родині не ображають один одного, не сваряться, не дивляться один на одного недоброзичливо, не копають ногами кошеня, не кричать на собаку і т. д.

У цих випадках Христина просто хворіє, страждає, намагається всіх помирити. Вона талановита – не просто добре малює, а дуже добре малює, ліпить, танцює, пише вірші, де намагається передати свої почуття до всього: до папужки, якого з’їла кішка, до бездомного песика і т. д.

згодом, коли Христина зрозуміє, що світ не можна виправити, вона постарається створити свій замкнутий простір, свій світ, де буде панувати доброта, взаємоповага, любов і не буде нічого поганого.

Її кредо: не треба про неприємне. Христина часто буває надзвичайно (нестандартно) красива, немов ранкова богиня або казкова принцеса Вона може зробити кар’єру в кіно, в балеті, як топ-модель, художник, декоратор і т. д. Якщо вона зустріне на шляху чоловіка, який буде розуміти її, їхній шлюб буде довгим і щасливим.

Христина Іменини за Церковним Календарем

19 Лютого – Христина Кесарийская (Каппадокийская), мц.26 Березня – Христина Персидська, мц.31 Травня – Христина Лампсакийская, мц.13 Червня – Христина Никомидийская, мц.6 Серпня – Христина Тирская, мц.18 Серпня – Христина, мц.


Залишити відгук