День Народження 2 Серпня: Знак Зодіаку — Лев

Люди, народжені 2 серпня, люблять оточувати себе хвилюючою і драматичної атмосферою. Подібно більшості Львів, ви товариські, і для щастя вам потрібні любов і увагу. Перебуваючи в компанії однієї — єдиної людини або спілкуючись з великою групою, ви все одно граєте для своєї аудиторії, отримуючи в нагороду славу і любов. Ваша яскрава особистість затьмарює всіх навколо, а впевненість і чарівність приковують до неї загальну увагу. Сформувавши свій характер завдяки піднесеним ідеалам, ви щиро вірите у все, що робите і говорите.

Народжені 2 серпня (особливо «найкрутіші» типи) повинні остерігатися перенапружувати серце і систему кровообігу. З віком у них може підвищуватися кров’яний тиск, особливо у чоловіків, якщо вони не здатні розслабитися в своїй роботі і ведуть аскетичний спосіб життя. Їм можна запропонувати створити надійний домашній вогнище і вкладати свої гроші, енергію і час у будівництво стабільного фундаменту для подальшого існування. Народжені в цей день повинні намагатися привести свою дієту і фізичні вправи у відповідність з потребами організму. Це додасть щонайменше кілька років до їх динамічного життя.

Народжені 2 серпня здатні знайти собі застосування в різних сферах життя, надаючи того, чим вони займаються, свої особистий, неповторний колорит. Хоча іншим іноді і здається, що ці люди сходять з розуму, залишаючи діяльність, що приносить стабільний дохід і успіх, піддаючись новому спокусі, вони знову і знову демонструють свою здатність звернути тріумф те, на що були спрямовані на їх останні зусилля, не жертвуючи при цьому своєю основною сутністю. Як хамелеон, вони віддаються змін, залишаючись в той же час самими собою.

Знак Зодіаку 2 Серпня — Лев

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку примикає до вогненним знакам, які відрізняються наступними якостями: привітність, незлобивість, самостійність, лицарство, вірність.

Планета Управитель: Сонце. Його «дари» Леву — яскравість особистості, самореалізація. Сонце — покровитель для більшості чоловічих професій і жінок, хобі яких, пов’язані c самореалізацією. Планета у вигнанні – Уран. Відповідальна за надмірну сприйнятливість до того, що подумають оточуючі, а також брак впевненості.

День народження 2 серпня відзначають доброзичливі, життєрадісні, люблять бути в центрі уваги люди. Вони наполегливі, амбітні. Місяць наділяє таких людей всіма необхідними якостями для досягнення цілей. Особливо це стосується роботи і кар’єри. Народжені 2 серпня часто досягають успіху, що визначає їх фінансову спроможність. Характерними рисами для людей, які народилися на початку останнього місяця літа, є красномовство, доброта, впевненість у собі. Вони комунікабельні, раціональні, практичні, відкриті і щедрі. При цьому можуть бути надмірно впертими, нетерпимими до недоліків інших. Це робить спілкування з народженими 2 серпня непростим.

Для народжених 2 серпня часто є проблемою той факт, що вони сильно відчувають або навіть на деякий час втрачають довіру оточуючих. Борці за вдачею, народжені в цей день не дозволяють громадській думці відвернути їх від прагнення до згубного або неймовірному. Може бути, через багато років ті, хто працює або мешкає з ними, почнуть бачити мудрість у тому, що вони роблять, і не тільки більше поважати їх, але також вірити в практичність їх ідей, незважаючи на те, як ці ідеї виглядають.

Народжені 2 серпня являють собою багатобарвну палітру від самих чутливих до найбільш байдужих душ. Зазвичай вони продовжують йти вперед, незалежно від того, є у них достатньо співчуття до тих, кого вони знищили на своєму шляху. Як справжніх бульдозеристів, хоча і володіють досить ідеалістичним світоглядом, їх дуже важко зупинити. Для народжених в цей день значним спокусою є влада і гроші, але вони зазвичай використовують їх в якості зброї для досягнен ня мети, а не самі стають їх мішенями.Особисті смаки і спосіб життя тих, хто народився в цей день, частіше всього досить безладні. І все ж при всій їх уявній м’якотілості навряд чи вони допустять, щоб хтось втерся до них з метою змусити їх відповідати загальноприйнятим нормам поведінки. Народжених в цей день відрізняє деяка безсердечність по відношенню до своїх відчуттів і почуттів інших людей.

Таким чином, ті з них, хто вступив у життя з досить ніжною душею, можуть закінчити її досить «крутим» характером, а їх схильність до інтелігентському слюнтяйству, не має нічого спільного із справжньою культурою, з роками зменшується в прямій пропорції до зростаючої «крутості».Довіра, піддається впливу народженими 2 серпня, засноване на тому, що вони точно знають межу власних можливостей. Така реалістична оцінка своїх здібностей зазвичай гарантує їм успіх. Як правило, вони не схильні приймати допомогу від кого-небудь, вважаючи за краще завжди виконувати кожен аспект проекту самостійно. Тим не менш, це може тягнути їх назад як у матеріальному, так і в духовному відношенні. Рано чи пізно вони повинні будуть зрозуміти цінність розподілу відповідальності та обов’язків, а особливо глибокого рівня довіри до своїх партнерів. Почуття народжених 2 серпня найчастіше відрізняються юнацьким запалом, тому їм буває важко утримати біля себе об’єкт любові, неприемлющий бурхливих виливів пристрасті. Таким чином, їх шлях може бути усіяний непередбачуваними обставинами, і вони самі можуть побувати у різних переробках.

Чоловік Лев — народився 2 Серпня

Чоловіки, які відзначають день народження 2 серпня — володіють наступними особливостями: такий чоловік — лояльний, ніжний, теплий, впливовий. Чоловік, народжений під знаком Лева, настільки власник, що часом готовий йти напролом заради коханої жінки. Він ніколи не стане тихо страждати і шкодувати про втрачені можливості – Лев завжди діє активно і часом агресивно.

Жінка Лев — народилася 2 Серпня

Жінки, які відзначають день народження 2 серпня, наділені такими властивостями: така жінка цікава, пристрасна, виняткова, сильна. Жінки-Леви – протиріччя натури, сила і гордість яких входить в резонанс з сентиментальністю і потребою в любові і захоплення. Жінка-Лев майже на фізичному рівні потребує не просто уваги, але в любові на грані фолу, зречення, жертовності і бажання партнера розчинитися в її інтересах.

День Народження 2 Серпня

Якщо говорити про характер людей, що з’явилися на світ 2 серпня – такі особи здатні знайти себе в будь-якій сфері діяльності, вони можуть надати тому, чим займаються свій неповторний колорит. Іноді може здатися, що вони просто сходять з розуму, кидаючи стабільну роботу і заробіток, йдучи на приводу нового захоплення. Хоча при цьому вони здатні показати, що можуть досягти висот в обраній сфері, заради якої вони кинули все і на що спрямували свої сили, не жертвуючи собою.

Людина, народжена 2 серпня знак зодіаку Лев, частенько стикається з проблемою втрати довіри з боку свого оточення. Борець за своєю натурою такі люди не дозволять соціуму віднадити їх від тяжіння до чогось незвичайного і глобального у своїх масштабах. Можливо, соціум через багато років і побачить у таких діях певну мудрість, і буде не тільки поважати їх більше, але і фанатично повірити в їх ідеї і плани, незважаючи на те, як це виглядає з боку.

Люди, що з’явилися на світ 2 серпня знак зодіаку Лев, являють собою яскраву колірну палітру – починаючи з найбільш чуттєвих і закінчуючи найтемнішими фібрами. Такі люди йдуть вперед, не приймаючи в розрахунок навіть почуття свого оточення і тих, кого розтоптали і змели зі свого шляху. Будучи схоже бульдозера, з певним ідеалістичним світоглядом, варто розуміти, що зупинити їх нереально і найбільшою спокусою для них є влада і великі гроші, хоча їх вони використовують в якості засобу, за допомогою якого вони досягають поставлених цілей і завдань.

Якщо говорити про власні смаки та уподобання людей, що з’явилися на світ 2 серпня, то їх варто віднести до розряду безладних і хаотичних. І при всьому тому, що з боку вони можуть здатися комусь м’якими, вони не допустять того, щоб їх змусили, втеревшись в довіру, зробити щось всупереч прийнятої суспільством норми поведінки. Такі люди відрізняються деякою бессердечностью щодо власних почуттів до інших людей і їх емоцій і тому, ті, хто вступив на життєвий шлях з ніжною душею можуть у підсумку стати закінченим стервом з досить крутим норовом. При цьому їх інтелігентне сюсюкання не має нічого товариство з справжньою культурою, яка при цьому з роками знижується в прямій протилежності до більшої крутості.

Люди, що з’явилися на світ 2 серпня знак зодіаку Лев, самі прекрасно знають межі свого потенціалу і сил, при цьому вони не розраховують на допомогу з боку, повністю покладаючись на самих себе. Але при цьому з часом такі люди все ж зрозуміють всю цінність розділеної відповідальності, довіри до діловим партнерам і супутників життя. Достатньо знати – почуття їх швидше нагадує запал незрілого школяра і їх важко утримати біля себе другій половинці.

Порада всім людям, народженим 2 серпня – не варто соромитися власної чутливості і чуттєвості, оскільки саме ця риса характеризує їх як людей, пов’язуючи з соціумом. Формуючи і підтримуючи власний ідеалізм, не варто нехтувати почуття і прагнення інших – пам’ятайте про потреби свого оточення і вчіться приймати допомогу з боку.

Любов і Сумісність

Неймовірний романтик, ви надто багато чекаєте від любовних відносин, реальність яких часто не відповідає вашим очікуванням. Ви хочете зустріти людину, з якою зможете розділити всі сторони свого життя, але ваша потреба в розумінні і бажання бути на виду можуть виявитися серйозним випробуванням для партнера.

Найкращі стосунки у Львів складаються зі знаками, керованими стихією Вогню, – Левом, Овном і Стрільцем. Найкраще знак Лева поєднується з Близнюками – обидва яскраві, сильні та незалежні, а їх союз тримається на самому міцному фундаменті – взаємних інтересах і вмінні відчувати один одного. Також хороші перспективи у відносинах з Вагами – витончені естети Ваги і яскраві лідери Леви часто створюють дуже благодатні для обох спілки. Вірогідний союз з абсолютною протилежністю Лева — Водоліями, якщо останні зможуть змиритися з роллю підлеглого. Не дуже вдалий союз чекає Лева і Скорпіона і зовсім невдалий – з Биком: обидва є фіксованими знаками, де править бал впертість і небажання поступатися.

Робота і Кар’єра

Знак Зодіаку Лев – не самий простий і далеко не ідеальний. Кожен його представник – індивідуальність. Стосується це і народжених 2 серпня. Об’єднує представників знаку жага визнання. Кожен з них хоче бути в центрі уваги. Але комусь це необхідно на роботі, а хтось задовольняється лідерством в сім’ї.

Народжений 2 серпня Лев цінує не тільки «влада». Він тяжіє до комфорту. Представник цього знаку готовий дарувати тепло близьким. Від них він чекає визнання власної винятковості. Лев, народжений 2 серпня, не є надміру образливою натурою. Єдине, чого він терпіти не буде за визначенням, – зневаги до його думки. Левам, народженим 2 серпня, підвладна будь-яка сфера діяльності. Їх місія – перетворювати в тріумф кожну справу. Роботу представники знаку схильні досить часто міняти. Але, як правило, лише на ту, яка приносить більший дохід.

Здоров’я і Хвороби

Народжені 2 серпня Леви схильні до гіпертонії. З молодості представникам знака рекомендується берегти систему кровообігу. Важливо не перевантажувати серце. Особливо це стосується Львів спортсменів. Ворогом представників знаку є гіподинамія. Левам куди більшу користь приносить динамічна життя без фізичних і моральних перевантажень. З психологічної точки зору Леви досить стабільні. Але у народжених 2 серпня є схильність до депресій, особливо в кризові вікові періоди.

Доля і Удача

В цей день народжуються імпульсивні, легко збудливі люди. Їх амбіції часом переважають над розумом. Це практичні люди, але іноді вони розмінюються на дрібниці, забуваючи про головне, і це їм заважає в житті. Інколи вони прагнуть до сьогочасної вигоди, втрачаючи багато, не помічаючи головного і цінного. Народженим в цей день людям не вистачає деколи терпіння довести задумане до кінця. Здоров’я у них міцне, але їм необхідно вміти розслаблятися і відпочивати.

Поради Левам, Народженим 2 Серпня

У житті Левам рекомендується частіше використовувати притаманні їм напористість і чарівність. Це спростить досягнення цілей. Тим, хто планує займатися управлінською діяльністю, варто попрацювати над контролем егоїзму і розвитком такту. Не завадить також навчитися шукати і знаходити компроміси. Не розлучайтеся з вашої чутливістю; це пов’язує вас з рештою людства. Підтримуйте свій ідеалізм, але також поважайте бажання інших. Пам’ятайте про потреби вашої сім’ї і дітей. Вчіться приймати допомогу від близьких.


Залишити відгук